Dlaczego Vista "gryzie się" z Aresem

Dlaczego oryginalna Vista Home Premium zawiesza się po zainstalowaniu Aresa ze strony dobre programy ?

W miejscu ikon pojawiają się czarne kwadraty,ciężko cokolwiek włączyć,a niekiedy muszę użyć menadżera zadań żeby wyłączyć komp.

Próbowałam odinstalować Aresa i jeszcze raz zainstalować,ale problem nadal istnieje.

Używałam różnych programów p2p ale Ares jest najszybszy,więc chciałabym przy nim pozostać.

Będę wdzięczna jeśli ktoś mi pomoże.

Pozdrawiam.

Ania.

u mnie na viście ultimate ares potrafi tak zamulić kompa że nie da się go w ogóle używać i jednym wyjściem jest jedynie restart ten program się nie nadaje jednak na viste i musisz przerzucić się na coś innego

Dzięki za odpowiedz,ale może ktoś ma jakiś pomysł aby jakoś “zmusić” Vistę do współpracy z Aresem.

Musisz poczekać aż wyjdzie nowsza wersja która będzie kompatybilna z Windows Vista.

To dlaczego napisali że jest kompatybilna?

Gdyby nie było napisane Vista wcale bym go nie instalowała.

Wprowadzają ludzi w błąd!?

Pozdrawiam

Hmm,rzeczywiście.Pewnie jakaś luka.

Poczekaj do końca marca,wyjdzie service pack po polsku to Vista nie będzie już tak bardzo się “gryźć” z programami.

No i jak Panowie (i Panie) nikt niema pomysłu jak można to naprawić?

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

"z łzami w oczach " skasowałam Aresa.

Co do SP 1 to wszyscy mają nadzieję że rozwiąże wszystkie problemy,a z pewnością tak nie będzie.

Za naszego życia nie powstanie idealny system operacyjny.

Pewnie nigdy to nie nastąpi.

Wesołych Świąt.

Ania

No nie wiem,XP jest najleszpy dla większości urzytkowników przynajmniej ja nie mam problemów

jak wprowadzali xp to miał więcej dziur niż ser szwajcarski.

ja nie mam większych problemów z vistą.