Dlaczego Vista "gryzie się" z Aresem

(Eesti70) #1

Dlaczego oryginalna Vista Home Premium zawiesza się po zainstalowaniu Aresa ze strony dobre programy ?

W miejscu ikon pojawiają się czarne kwadraty,ciężko cokolwiek włączyć,a niekiedy muszę użyć menadżera zadań żeby wyłączyć komp.

Próbowałam odinstalować Aresa i jeszcze raz zainstalować,ale problem nadal istnieje.

Używałam różnych programów p2p ale Ares jest najszybszy,więc chciałabym przy nim pozostać.

Będę wdzięczna jeśli ktoś mi pomoże.

Pozdrawiam.

Ania.

(xeth) #2

u mnie na viście ultimate ares potrafi tak zamulić kompa że nie da się go w ogóle używać i jednym wyjściem jest jedynie restart ten program się nie nadaje jednak na viste i musisz przerzucić się na coś innego

(Eesti70) #3

Dzięki za odpowiedz,ale może ktoś ma jakiś pomysł aby jakoś "zmusić" Vistę do współpracy z Aresem.

(Norbert Karwowski) #4

Musisz poczekać aż wyjdzie nowsza wersja która będzie kompatybilna z Windows Vista.

(Eesti70) #5

To dlaczego napisali że jest kompatybilna?

Gdyby nie było napisane Vista wcale bym go nie instalowała.

Wprowadzają ludzi w błąd!?

Pozdrawiam

(Norbert Karwowski) #6

Hmm,rzeczywiście.Pewnie jakaś luka.

Poczekaj do końca marca,wyjdzie service pack po polsku to Vista nie będzie już tak bardzo się "gryźć" z programami.

(Eesti70) #7

No i jak Panowie (i Panie) nikt niema pomysłu jak można to naprawić?

(Eesti70) #8

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

"z łzami w oczach " skasowałam Aresa.

Co do SP 1 to wszyscy mają nadzieję że rozwiąże wszystkie problemy,a z pewnością tak nie będzie.

Za naszego życia nie powstanie idealny system operacyjny.

Pewnie nigdy to nie nastąpi.

Wesołych Świąt.

Ania

(Norbert Karwowski) #9

No nie wiem,XP jest najleszpy dla większości urzytkowników przynajmniej ja nie mam problemów

(Eesti70) #10

jak wprowadzali xp to miał więcej dziur niż ser szwajcarski.

ja nie mam większych problemów z vistą.