Dlaczego w FireFox 20.0 tak wolno pobiera pliki?

Chciałem się Was zapytać dlaczego teraz w nowej wersji FireFox 20.0 pobieranie trwa tak długo ? Nie raz 2 godziny a jak pobieram jakiś większy plik to 4 albo 5 godzin .

Dlaczego tak ? W poprzednich wersjach przeglądarki FireFox pobieranie szło mi w miare szybko i nawet pliki o dużych rozmiarach pobierały mi się szybciej.

A teraz pół dnia musze czekać żeby pobrać jeden większy plik. Da się to jakoś poprawić ?

Sprawdź na innych przeglądarkach, czy problem nie leży w samym internecie, bo u mnie na najnowszym lisku nie ma żadnego kłopotu.

oni zmienili tylko intefejs. to nie ejst problem przegladarki lezy to raczej to twojej stronie jakiś problem z internetem?

mozę pobierały ci się jakieś aktualizacje;]

Nie sądze, żeby był to problem z internetem, bo cały czas mam ten sam i działało wszystko dobrze. Aktualizacje mi się żadne nie pobierały. Tylko zaktualizowałem FireFox do wersji 20.0 to jakoś tak długo mi pobiera np. filmy których czas pobrania trwa nawet 4 godziny. W innych wersjach FireFoxa pobieranie trwało około godziny i to nie całej. Nie wiem jak to naprawić ?

Na innych przeglądarkach np. Na Google Chrome czy chociażby ba Internet Explorer 10 też idzie mi szybciej pobieranie.

Darom82 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Odinstaluj łącznie z profilem i wpisami w rejestrze Firefoxa, i ponownie zainstaluj wersję 20.0.

U mnie nie występują takie problemy z wolniejszym pobieraniem, ani w Firefox 20.0 ani w IE10.

Tzn. jak z łącznie profilem ? bo nie rozumie ? Np. teraz mi pobiera plik o wadze 775 MB z prędkością 99KB/s

To bardzo wolno prawda ?

możesz również użyć Free Download Menager pomoże ci szybciej pobrać pliki wart instalacji program

Po prostu po deinstalacji Firefoxa usuń profil z katalogu AppData (Windows Vista/7) Dane aplikacji (Windows XP)

Jaką prędkością Internetu dysponujesz ?

@Darom82

Wykonaj: http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox

mam 5 mb/s i co o tym myślisz ?

No to faktycznie trochę jest różnica, ja jak miałem Neostradę 6 Mb/s to pobieranie miałem niezależnie od przeglądarki ok 512 KB/s, ale też oprócz stanu sieci operatora, trzeba brać jeszcze pod uwagę obciążenie i przepustowość serwera na którym ten program został umieszczony do pobrania.

To co zrobić żeby mi na przeglądarce firefox szybciej pobierało pliki ? i żebym nie stracił zapisanych zakładek i linków dodanych do ulubionych ?