Dlaczego w przeglądarce IE 10 nie działają filmiki i inne

Czy ktoś wie dlaczego w przeglądarce IE10 w windows 8 nie otwierają się filmiki i nie które aplikacje na wybranych stronach? Wszystko działa w trybie z pulpitu, ale w trybie kafelkowym nie działa. Takie przełączanie w tryby oglądania mija się z celem i utrudnia.

Np. wirtualny doradca ZUS nie działa, a po przełączeniu jest OK. Proszę o radę czy trzeba coś włączyć lub zainstalować?

http://www.zus.pl/ :frowning:

Mnie działa stronka i wyświetla się ramka doradca ZUS na ie8 i ie9. Filmiki też powinny dzialać. Czy masz najnowsze shockwave i adobe flasch player?

Dodane 04.03.2013 (Pn) 14:04

Może masz wyłączone wyskakujące okienka, bo ten doradca jest na wyskakującym okienku i być może blokowany.

Dokładnie, tak jak poprzednik pisze zaktualizuj flasha jak nie masz najnowszej wersji oraz zweryfikuj, czy jakiś soft nie blokuje wyskakujących okien.

@Bogdan_G, mnie w tym przypadku nurtuje raczej związek problemu ze zintegrowanym natywnie flash’em w ie10 (z tego co czytałem, flash jest w niego wbudowany), a możliwymi ograniczeniami “kafelków”. Ale to tylko moje spekulacje, ponieważ Win8 jest dla mnie -przynajmniej na razie- nieistotny :wink:

Chyba że Mirobal instalował dodatkowo “zewnętrznego” flash’a i przez to doszło do konfliktu…

Na razie gdybiemy. Ja przekonałem się na własnej skórze, że silverlight po kilku dniach wywalał mi flash activexa. Ja ie do dziesiątki normalnie zaktualizuję w drugi wtorek miesiąca. Pytanie, czy ta ie10, to stabilna wersja, czy już wcześniej pobrana. Sprawdziłbym dodatki i czy pasują do ie10 np x86, albo do x64, w zależności instalowania ie10.