Dlaczego Warto Korzystać z Mumble ? i czym się różni od TS'a

Jeśli ktoś kiedyś z was zrezygnował ze skype, z pewnością skorzystał z jakiegoś “programu głosowego” i z pewnością był to TS : ) czyli nic innego jak Team Speak. Sam korzystałem z owego programu jednak do czasu, dlaczego ? sprawa jest prosta jest wiele alternatywnych, lepszych programów w dosłownym tego słowa znaczeniu. Pomiędzy szerokim wachlarzem oprogramowania możemy wyróżnić prawdziwą perełkę MUMBLE! to jest to- świetna wręcz bajeczna jakość rozmowy pingi w grach ponad dwukrotnie mniejsze niż podczas korzystania z TS’a, już nie wspominając o samym obciążeniu systemu, ponieważ program w menadżerze urządzeń jest dosłownie nieaktywny :slight_smile: długo czekałem na coś co wreszcie pokona TS’a i oto jest, ale do czego zmierzam ? do tego że jednak mimo wszystko znacznie trudniej przekonać użytkowników team-speka do przejścia na mumble niż się spodziewałem, dlatego pisze ten post aby zachęcić do instalacji i przetestowania samego programu Mumble, zapraszam również na serwer mumble (publiczny) w którym są najmniejsze “lagi” i w miarę panuje porządek jeśli chodzi o podział kanałów etc. Ip: m6.svoice.pl port: 60470 (Na chwile obecną można tam otrzymać darmowy kanał, nie wiem czy administracje czegoś nie zmieni) Polecam zapraszam do rozmów! :smiley: Pozdrawiam.

a ja się nie zgadzam Ts jest lepszy do gier - pograj trochę w MMO to się przekonasz, a plusem Mumble jest to że jest tańszy

P.S.ile za taką reklamę płacą to zmienie zdanie :smiley:

Opinia na temat mumble jest moja :slight_smile: Grałem w MMO i jednak gorzej mi się rozmawiało na TS’ie ale tylko pod względem jakości rozmowy, jednak moi znajomi mieli mniej FPS choćby w grze league of legends, po przesiadce na mumble jest już znacznie lepiej. Pozdrawiam.