Dlaczego wyświetla mi się 1 nowa wiadomość

Chciałem się zapytać, dlaczego dziś mimo że nie mam żadnej wiadomości prywatnej cały czas mi się wyświetla 1 nowa wiadomość i nie moge tego zlikwidować :frowning:

Czy może ktoś mi pomóc i usunąć to ?

Może masz pełną skrzynkę, sprawdź, zobacz czy w profilu nie pojawia Ci się info że trzeba zwolnić miejsce i znowu pobrać priva, będzie link do tego, też tak miałem ostatnio i ta drobna informacja mi umknęła :wink:

Pisze mi że "Folder jest w 55% zapełniony " więc jest jeszcze dużo miejsca. Nie wiem dlaczego ciągle mi pisze że jest (1 nowa wiadomość) której nie ma. Prosze o pomoc w tej sprawie. Czy ktoś mi pomoże wreszcie ?? ??

Przeczyść może pliki cookies w przeglądarce :stuck_out_tongue:

Wcześniej tak nie miałem, mam tak tylko od dziś od południa . Pliki cookies mam wyczyszczone w przeglądarce i dalej to jest: 1 nowa wiadomość)

Ja myśle, że może ktoś chciał na PW zacytować moją wiadomość i zamiast kliknbąć w „wyślij” kliknął w krzyżyk i usunął pisaną wiadomość w momencie kiedy ja już tę wiadomość miałem u siebie na PW. I ten ktoś skasował te wiadomość u siebie a u mnie zostało powiadomienie że ta wiadomość jest u mnie na PW. A tak naprawde jej nie ma. Wiec może mi ktoś pomóc to naprawić ? :frowning: :frowning:

A przeczytałeś każdą przychodzącą nową wiadomość, może którąś pominąłeś? Kiedyś przyszło do mnie prawie w tym samm czasie kilka wiadomości i faktycznie jedną pominąłem.

przeczytałem wszystkie wiadomości i żadnej nie pominąłem . Nadal mam tak "(1 nowa wiadomość) " :frowning: i nie wiem co jest.

Czy ktoś mi wreszcie pomoże ? bo już mnie to zaczyna wkurzać.

Skontaktuj się z Liskiem albo Tomick, zresetują Ci skrzynkę, możliwe że coś się zawiesiło i bez Admina się nie obejdzie.

Pisałem już do Agaton i innych i nic mi nie odpisali jakby mieli mnie i mój problem gdzieś :frowning:

Nikt nie ma Cię gdzieś, po prostu dopiero teraz odebrałem PW. W tej sprawie nie jestem w stanie nic zrobić, ale przekażę temat “wyżej”, mam nadzieję że Panowie z Xenium Ci pomogą.

Witaj, z jakiś powodów wiadomość trafiła do oczekujących, teraz powinna znajdować się w odebranych, więc będziesz mógł ją odczytać :slight_smile:

Co prawda, żadnej nowej wiadomości nie odczytałem która rzekomo miała znajdować się w odebranych - tej tam nie było, ale jak wszedłem na moje PW to już się pojawiło teraz (0 nowych wiadomości) czyli tak jak być powinno. Dzięki za pomoc.

Witam ja mam podobnie i jak można to usunąć,dziękuję pozdrawiam.

@martaorzeszyna Jeżeli wszystkie wiadomości masz odczytane, to najwidoczniej jest to tylko błąd forum :slight_smile:

Masz do zobaczenia is 1 nowy temat, lub przeglądaj inne tematy w

A to raczej nie do naprawiania - częściej odświeżaj kartę z otwartym forum.

Wszędzie szukałam i nic,a ciągle przychodzą wiadomości mam teraz 6 a po zalogowaniu jest pusto

Może wyłącz prywatne wiadomości jak cię jakieś duchy atakują:

https://forum.dobreprogramy.pl/my/preferences/notifications

Wiadomości

☐ Pozwól innym użytkownikom wysyłać do mnie prywatne wiadomości