Dlaczego zbanowano mi konto na NK?

Dawno nie byłem na nk.

Dzisiaj na niego wszedłem. Wszystko było OK.

Po jakimś czasie odświeżyłem stronę i nie działał nktalk, próbowałem kogoś dodać do znajomych i też nic się nie udało.

Wylogowałem i zalogowałem się ponownie i to samo.

Zalogowałem się na Mozilli Firefox 3 (wcześniej używałem Google Chrome) i dostałem komunikat:

Wysłałem e-maila (później wysłałem go ponownie do właściwszego działu :slight_smile: ) i czekam na informację.

Gdybym coś zrobił no to OK.

Ale ja nic nie zrobiłem (chyba że samo nie wchodzenie na NK jest nie legalne) …

A może wszedł do mojego profilu jakiś haker …?

Zgodziłeś się na nowy regulamin NK?

Najlepiej chyba poczekać na odpowiedź od NK,której bym się nie spodziewał zbyt szybko : )

Kolejny argument za tym, aby dać już sobie spokój z NK :slight_smile:

Szanuj swoje dane :slight_smile:

Tak.

Było napisane że wiadomość zwrotna będzie najpóźniej po 48 godzinach.

Wcześniej nie wchodziłem na NK, bo wiedziałem że umieją tylko ściągać od innych.

Większość użytkowników też nie była OK.

Wszedłem tam tylko po to, żeby zobaczyć kto jest tam zarejestrowany z mojej nowej klasy (chciałem zobaczyć jakie mają GG itp.).

To spróbuj przez proxy czy dasz radę.

Poco się tłumaczysz po co tam wchodzisz ?! każdy korzysta z tego co chce :stuck_out_tongue:

Właśnie, chyba się już nie da podejrzeć GG tak jak kiedyś. Skype podobnie.

Napisałem to, bo może to właśnie przez to zostałem zbanowany (na niektórych portalach można się spodziewać wszystkiego :slight_smile: ).

Za przeglądanie strony chyba nie dostaniesz bana już na pewno na NK hehe

Sie da jeśli użytkownik profilu ci na to pozwoli :stuck_out_tongue:

Jeszcze nie wysłali ale co mogą zrobić?

Co napisać?

“Nie wiemy dlaczego zostałeś zbanowany, ale najwidoczniej było to potrzebne” ?? !!

Jak ma info o zablokowanym numerze IP, to raczej nie chodzi o nowy regulamin. Z resztą… ja nie zaakceptowałem wszystkich punktów a do tej pory mam konto na nk.

A może masz kolego dynamicznie nadawane IP? wtedy mógłbyś mieć nadane takie IP, które ktoś kiedyś miał i mu nk zablokowała?

Parę razy zmieniłem IP…

Pamiętajcie, że zbanować można również po adresie fizycznym karty sieciowej (MAC).

Może odkryli twoją nienawiść do Polski, i Cię zbanowali. Polski portal, a polska ssie.

Mam to rozumieć jako żart ?? !!

po prostu padłem ze śmiechu. hahahaha :lol:

Napisali o 14:54 dnia dzisiejszego :slight_smile: :

Napiszę o co proszą (bez loginu bo zapomniałem, do logowania używałem e-maila) i poinformuję o tym IP.

Dodane 10.09.2010 (Pt) 14:57

Już jest wszystko w porządku, ale nie dostałem e-maila…