Dlaczego?

Nie wiem za bardzo do jakiego dzialu dac ta apelacje, a wiec tam do “Na luzie” bo tu mozna dawac wszystko…chyba:P

A wiec tak: zawsze keidy wcodzilem na storne glowna vortalu dobreprogramy i byly tam jakies posty w ramce po lewej stronie to pod ostatnim znajdowal sie przycisk przenoszacy uzytkownika bezposrednio do forum…i teraz pytanie: dlaczego go usunieto?:|…przeciez to jest najbardziej poreczny przycisk jaki mozna wymyslec:D:D…tak sie juz przyzwyczailem, ze moge sobie kliknac, ze czasami nie chce mi sie wpisac w przegladarce:“www.forum.dobreprogramy.pl” i miedzy innymi dlatego nie pisze odpowiedzi…(no czasami niewiedza:P0…takze zwracam sie z zapytaniem dlaczego zostal on usuniety…i czy moznaby go “zwrocic”…mylse ze wielu byloby zadowolonych z takiej decyzji:]

Przenoszę do działu O vortalu.

Raczej do “O vortalu”.

Fakt, został usunięty. Dla niedoświadczonych, początkujących może i była to pomoc. Lecz dalej, oczywiście jest sztandarowy odnośnik: ht7lj.jpg

Przecież każdy tytuł wątku w tym miejscu jest hiperłączem do niego, więc nie ma potrzeby zamieszczania dodatkowego przycisku.

No właśnie …

Ten przycisk był OK ! Why not ?

Ale … wydaje mi się, z tego co pamiętam, że ten przycisk służył do dodawania nowego(-ych) postu(-ów) bezposrednio ze strony głównej vortalu bez konieczności wchodzenia do działu Forum, a nie kontynuowania już istniejących (np. bieżących ze strony głównej vortalu) ?

Czy się mylę ?

Masz calkowita racje, ale nie sadzisz ze bylo wiele wiecej porecznie??..powiedzmy czytam artykul na dobreprogramy.pl i potem chce sobie napisac jakis tam temat…czy nie mozna poprostu kliknac na przycisk??..tj jest jeden ale taki troche slabo widoczny dla kogos kto sie nie przyglada…sam zobaczylem go dopeiro dzisiaj:P…tak wiec, prosilbym o jakies glosowanie czy cos na ten temat…(nie wtracam sie w tworzenie forum, tylko prosze, i podaje propozycje:) )

Zupełnie niepotrzebnie męczyłeś się z wpisywaniem adresu forum w przeglądarce… :frowning:

bo:

czyli ten w tzw. górnym menu, który jest jednak dość widoczny! 8)

No to jak go wcześniej nie zauważyłeś, to faktycznie… :frowning:

Ale teraz już wiesz i to najprostsza droga do wejścia na Forum…

Na pewno będziesz teraz z tego korzystał i chyba nie ma potrzeby tworzenia dodatkowego odnośnika! :slight_smile: