Dlink dir 600 nie działa

Witam

Mam taki problem mianowicie posiadam internet z UPC i router D-LInk wireless N150 home touter DIR-600. Wszystko chodziło ok nie miałem z nim problemów, aż do dziś. Straciłem internet więc odłączyłem go od prądu i włączyłem i nic cisza zaświeciła się tylko dioda zasilania. Po kolejnych próbach podłączania zresetowałem go i dalej nic, potem próbowałem go jeszcze raz skonfigurować, włożyłem płytkę, napisane jest że powinna migać dioda a u mnie świeci cały czas, potem należy podłączyć kabel do routera i komputera no i u mnie nic dioda się nie zaświeciła ta co powinna, ani ja go nie widzę próbując wejść na jego ustawienia i tak cały czas świeci się tylko dioda że ma zasilanie i nic więcej się nie dzieje. Co można zrobić z tym, czy oznacza to że jest on zepsuty. Chcę dodać że kompletnie nie znam się na tym, kolega mi za pierwszym razem konfigurował a ja obserwowałem. Proszę o pomoc

dyzio66 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038