Długi czas ekranu "zapraszamy" w win xp i alcohol

siemka. zainstalowałem alcohol 52% i mam taki problem ze jak włączam kompa to długo widnieje ekran zapraszamy potem pojawia sie sama tapeta i dopiero sie wszystko włącza. przed instalacją tego programu wszystko działało normalnie. ktoś wie dlaczego tak jest? ps odinstalowanie alcohola nic nie dała:(

Jeśli jest tak jak mówisz i jak rozumiem (a rozumiem to tak: przed zainstalowaniem alkohola wszystko hulało dobrze, po już mniej) to wg. mojej opinii Alkohol zostawił po sobie jakiś “syf”

Pierwsze kroki:

Start :> Uruchom :> wpisujemy msconfig :> przechodzimy do

  1. usługi i tam zaznaczamy Ukryj wszystkie usługi MS’u, następnie patrzymy czy znajdują się tam jakieś przynależące do Alkohola.

Jeśli nie to przechodzimy do

  1. uruchamianie i tam odznaczamy zbędne aplikacji/skrypty, które skojarzone są z alkoholem.

Jeśli to nie pomoże, to instalujemy Odkurzacz i czyścimy wszystko co pozostałe po %%% :wink:

w usługach nie ma żadnych od alcohola są tylko dwie od nvidia i Kaspersky. a co do uruchamiania to tam też nic od alcohola nie ma:( czyściłem odkurzaczem i innymi cleanerami i nic nie dało:(

Do “KYNEK”. U mnie też co jakis czas jest podobna sytuacja. Tylko pojawia sie tapeta a ikony juz nie. Muszę wyłączać guzikiem bo nic nie działa. Pojawia sie to najczęściej gdy odinstalowuje program i wgrywam nową wersję tego samego programu. Mam taka samą płyte główną i tyle samo pamięci RAM i tez duży dysk. Spróbuj zdefragmentować wszystkie partycje. U mnie to pomogło…

defragmentacja nic nie dała:( chyba bede musiał zrobić format ;(