Długi czas odpalania office'a 2007

Mój office 2007 świeżo po zainstalowaniu (oryginlana płyta) odpala się koszmarnie długo. Trzeba czekać kilka minut, a i tak nie zawsze startuje - kilka razy zawisił mi kompa. Cała reszta programów działa bez zarzutu. Pamieć czysta, procesor ok. Macie jakiś pomysł?

A jaki masz sprzęt… ?

Nowy Office ma większe wymagania…

HP - 1G RAMu, dwurdzeniowy procesor 1,73GHz. Powinno być ok. Zostawiłam Outlooka z Office 2003. Nowa wersja go nie ma. Moze to jest przyczyną?

Daj logi z HijackThis i ComboFix w dziale:

Na spodzie opakowania jest dużo wymagań, przeczytaj jeszcze raz powoli i zastanów się, czy Twój komputer spełnia kryteria

  • czasami błaha rzecz, albo wydawać by się mogło, że nie ma z uruchamianiem Office’ a, a jednak może to powodować.

Być może niestety trafił Ci się wadliwy Office, w którym coś jest nie tak i po prostu postarasz się go wymienić (jeżeli kupowałeś np. w Media Markt, większego problemu nie powinno być)

Nie, to nie może być przyczyną.

A to dlatego, że mam tak samo i u mnie działa jak powinno…

Komp spełnia kryteria. Logi już wklejam.

dzięki

zaistaluj SP1 do office 2007 masz na vortalu

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ice+Pack+1

Nie pomogło. Po odpaleniu worda, od czau do czasu wyświtela się komunikat - “trwa łączenie z drukarką”, a potem okienko “drukarka jeszcze nie odpowiedziała. czy chcesz kontynuować beż odpowiedzi drukarki”. Podobna rzecz działa sie przy Officie 2003. Myślałam, że to wina oprogramowania albo wirusa. Oprogramowanie zminione, komp przeskanowany i problem wciąż jest…

Mam zainstalowaną drukarke HP. Może chodzi o ejj ustawienia?

to może zoptymalizuj system operacyjny