Długi czas uruchamiania systemu po formacie XP sp2

Nie wiem co moze byc tego przyczyną. Nie tylko długo sie wyłącza. Juz po wybraniu wyłacz z menu start trzeba czekac z 2-3 min na pojawienie sie okna z opcjami wylogowania, uspienia, wylaczenia, a potem jeszcze pare minut przy niebieskim ekranie gdy pojawi sie juz napis trwa zapisywanie ustawien systemowych/zamykanie systemu.

Dodam jeszcze ze nie dzieje sie tak jesli wylaczam kompa od razu po uruchomieniu! Próbowalem wylaczyc wiekszosc programow reczmie przed wylaczeniem systemu ale nic to nie pomoglo.

Komputer jest jak pisalem w temacie swiezo po formacie,a przed nim wszystko bylo w porzadku.

Zmienilem juz:

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WaitToKillAppTimeout - na 100(tak wiem ze to nie w pelni dobry pomysl)

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\WaitToKillServiceTimeout - tez na 100

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\HungAppTimeout - tez zmienilem

BEZ REZULTATOW.

Sprawdzilem tez plik wymiany i w rejestrze czyszczenie jest ustawione na zero.

Nie wiem co jeszcze moze byc przyczyna? Ktos potrafi pomoc bo nie mam teraz czasu na nastepnego formata?

Zamieszczam link do loga z HJT: http://wklej.org/id/134024/ jakby ktos uwazal ze to jednak przez programy.

Z góry dziekuje za pomoc!

Podanie logów z HJT to nie wszystko. Nie zapominajmy o programach antywirusowych. Zeskanuj komputer jakim dobrym programem antywirusowym. Na vortalu dobreprogramy.pl znajdziesz ich mnóstwo.

Możesz jeszcze użyć BootVis .Wbrew obiegowym opinią to jest całkiem przydatne narzędzie,do przeczyszczenia systemu i rejestru polecam Ncleaner,ma opcję Tweak do optymalizacji systemu.

Modo - oczywiscie ze log to nie wszystko, ale nie zaszkodzi…

Nie skanowalem co prawda systemu, ale jestem przykonany, ze poza jakism malo groznym trojanem nic nie bedzie.

Semtex - ostatnio duzo czytalem o tego typu programach i chociaz nie watpie w ich skutecznosc, nie chodzi mi o usprawnienie dzialania systemu tylko o naprawe jakiegos bledu. Jestem pewin ze problem ten idzie rozwiazac… manualnie. Chce wiedziec co problem spowodowalo.

Do jutra przeskanuje system i zamieszcze wynik.

Poki co jesli jeszcze ktos ma jakies pomysly to chetnie wysluchm. Dzieki za szybka odpowiedz.

Edycja: Juz przeskanowane. Tak jak przypuszczalem nic nie ma - mam na mysli wirusy. To bedzie cos z samym systemem tylko nie znam sie na tym za bardzo i nie mam pojecia gdzie szukac wogole :/.