Długi czas zamykania systemu

Wiec tak :slight_smile: Jak w temacie, zanim zamknie mi sie system to potrawi to potrwac nawet do minut (zanim sie w ogole wyloguje)

Nie mam juz pomyslow co z tym zrobic, instalowac systemu od nowa nie chce bo nie zawsze jest taka potrzeba :slight_smile:

Dodam tylko ze to co zwiazane z bearshare juz usunalem w HiJackThis a internet dziala za pomoca Blue Connect

Z gory dziekuje za pomoc

Na początku mała uwaga: nie trzymaj hijacka w TEMPie lub innym katalogu tymczasowym. Umieść go np. na pulpicie.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.BAT i uruchom go w trybie awaryjnym.

Korzystając z HijackThisa usuń powyżej przedstawione wpisy.

Wrzuć log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić => nacisnąć klawisz Y => czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Widzę, że masz zainstalowanego PeerGuardian’a. Wiem, że czasem za takie wolne wyłączanie może odpowiadać właśnie PeerGuardian. Jedynym sposobem, by szybciej wyłączał się komputer (jeżeli i w tym przypadku wina leży po stronie PG) to najlepiej jest najpierw wyłączyć PeerGuardian’a (prawoklik na jego ikonce w trayu i klik na exit), a potem wyłączyć komputer.

Już jest Ok

Dzieki :slight_smile: System tez juz lepiej chodzi, peerguardian tez sprawial klopot wiec go nie bedzie :slight_smile: