Długie botowanie systemu

Mój problem polega na długim botowaniu systemu windows xp sp3. ten pasek ładowania który normalnie powinien się przewijać do 7,8 razy u mnie robi to od 12 do 20 w zależności. do tego napis windows xp nie pokazuje się szybko tylko w ciągu jakiś 2 sekund. przed formatem z najnowszymi sterownikami z liveupdate msi i teraz po formacie ze sterownikami z płyty jest tak samo. directx 9.0c z marca i sierpnia bez zmian. stery do grafy najnowsze i z płyty dołączonej nic. parę cleanerow nic. bootvis nic. dodam że wcześniej gdy brat miał komputer z inną kartą graficzną było ok. teraz mam zotac gdzie trzeba dodać 2 dodatkowe molexy i może ten grat tracer 400 nie daje rady? (na szczeście jedzie pentagram 500) chociaż dzisiaj po formacie i wgraniu tylko ster do głównej i grafiki było ok. później przy wgrywaniu reszty (min directx) programów znowu zmuliło. dodać też trzeba że całość chodzi bez zarzutu.

e2160 2x1.8

2 gb ram

geforce 8600 gts

160 gb

Normalnie 7,8 razy :o na twoim kompie ze 2-3 powinien :stuck_out_tongue:

U mnie leci 4 góra 5 razy :slight_smile:

Użyj bootvis masz w dziale download

wykonaj to na początek:

optymalizacja-odchudzanie-windowsa-opis-krok-kroku-t76580.html

U mnie podobny objaw powodował kiedyś zainstalowany Avast.

no może 5 razy gdy był u brata. nie mam avasta. kaspersky.

Odinstaluj wszystkiei badziewia typu antywir, powylaczaj autouruchamianie sie programow np gg, zrob defragmentacje partycji, sprawdz bez SP3

=D>

tak fajne zalecenie odinstalować AV… życze sukcesów

ok 2 razy użyłem microsoft bootvis i wszystko wróciło do normy. :slight_smile: polecam każdemu z takim problemem :smiley: