Długie ładowanie megavideo

Witam. Od razu przepraszam, jeżeli pomyliłem działy, ale na prawdę nie wiem gdzie miałem to umieścić.

Otóż mam taki problem.

Chciałem sobie pooglądać odcinek serialu na internecie. Jest wrzucony na megavideo. Wszystko fajnie, tylko tnie się jak jasna…

Nie wiem czym to jest spowodowane, natomiast jest strasznie irytujące. Po pierwsze dlatego, że byłem w niemczech gdzie na internecie 6mb/s wszystko śmigało pięknie o każdej porze dnia i nocy. Tutaj ten problem występuje głównie w godzinach wieczornych. Jest to jakieś wytłumaczenie ale: mam internet 20mb/s który nie dawno kupiłem właśnie po to, żeby można było spokojnie oglądać takowe filmy. Film jest w jakości 240p czyli strasznie mało jak na obecne standardy. Problem występuje tylko na megavideo, bo na yt czy innych hostingach wszystko pięknie śmiga, nawet w HD, jak przystało na taką szybkość neta. Sprawdzałem wielokrotnie na wszelakich speedtestach czy czasem nie płacę tylko za tą szybkość. Wychodziło faktycznie te 20mb/s.

Nie wiem co jest grane, macie jakieś sposoby rozwiązania tego problemu? To jest strasznie wkurzające, że mając w miarę dobrego neta 3x szybszego niż w szwablandzie i tak nic się z tego nie ma bo wszystko się tnie, a przy tym idzie się samemu pociąć, bo przychodzi się z roboty do domu i guzio można pooglądać bo w tym samym czasie miliard dzieci neo siedzi na megavideo.

Pozdrawiam, Tomek.

czasem tak jest i nic nie poradzisz - chyba, że kupisz premium.

Najczęściej to jest gdy ktoś w danej chwili coś ogląda na tym samym ip albo limit jest na wyczerpaniu… a, że najczęściej ludzie oglądają po południami/wieczorami to o tej porze jest tak nie inaczej.

za freee to tak wlasnie jest… ja wole sciagnac

Odświeżenie strony nie zaszkodzi

Ewentualnie spróbuj cookies skasować - na ślimaczące się filmy czasami pomagało

Bo jak nie to zostaje tylko zbuforowanie kliku minut filmu naprzód i włączenie Play po kliku minutach

Rzadko się zdarza by to nie pomogło i by aż tak wolno się buforowało, chyba że oglądasz aż tak oblegane nowości

Trochę to też zależy od serwerów - swego czasu oglądałem świeżo wrzucane na megavideo a linkowane na dokumentalne.pl jakieś programy z TV rzekłbym totalnie niszowe a nie szło oglądnąć

Cała seria tych programów buforowała koszmarnie