Długie logowanie i brak możliwości otworzenia niektórych programów/instalek/usług

Witam!
Mam bardzo wielki problem, który już próbuje go naprawić przez miesiąc, lecz bez skutku.
Podczas logowania na administratora (po wpisaniu hasła) jest bardzo długo wyświetlany napis “Zapraszamy” i kręci się takie charakterystyczne kółeczko. Takie logowanie może zająć nawet 30 minut…
Próbowałem niektórych sposobów z wujka googla lub niektórych własnych pomysłów jak odłączenie tego konta od microsoftu, wchodzenie w msconfig, do rejestru próbowałem ale nie da rady, formatowanie systemu z zostawieniem sterowników itd. Te sposoby naprawiały problem na max. 3 dni i potem znowu się tak zaczynało robić. Co najdziwniejsze na drugim użytkowniku nie ma żadnych problemów; po wpisaniu hasła system loguje w max. 3 sekundy. Jeszcze dodam, że wylogowanie występuje podobnie, że długo trzeba czekać.

No i jeszcze, że jak próbuje uruchomić jakieś instalki programów, rejestr systemu lub jakieś inne usługi systemowe (nawet w trybie administratora) nie uruchamiają się.
Więc jakby ktoś wiedział jak naprawić mój problem to będę wdzięczny :slight_smile:

Naciśnij na klawiaturze klawisze win+w i wpisz opcje zasilania, a następnie kliknij Opcje zasilania na liście wyników. Kliknij Wybierz działanie przycisków zasilania, a następnie Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne. Odznacz opcje Włącz szybkie uruchamianie.

Hm ciekawe.
To naprawiło prawdopodobnie mój problem lecz zastanawiam się czy znowu taka naprawa wytrzyma max. 3 dni, ale zobaczymy :slight_smile:
Jak na razie śmiga, więc dzięki za pomoc

Edit: Wow to nawet naprawiło otwieranie programów i usług xD

Pożyjemy, zobaczymy :wink: Daj znać jak coś się zmieni :slight_smile: