Długie uruchamianie KIS 06

włączam kompa i wszystko mi się załaduje tylko musze z miute czekać aż się w tray’u włączy kaspersky. dlaczego to trwa tak długo?

jaki komp, jaka wersja visty, i jaki kasperv ??

Za mało szczegółów

C2D E6400,2GB RAM, 7900GS,320GB vista build 6.000 PL, kaspersky internet security 6.0.2.614

u mnie podobny problem, po załadowaniu wszystkiego dysk twardy przez około 2 minuty coś doczytuje, niewiiem co?? możliwe że spowodowane jest tym że mam za mało ramu - 760MB.

No u mnie jest własnie to samo:( raczej to nie chodzi o ram bo ja mam 2GB…poczekamy na odpowiedzi innych userów.

ja mam KAV 6.0.2.614 i wszystko chodzi spoko , w takim razie to firewall w KIS to chyba powoduje jezeli macie takie przypadki

To w takim razie co mam zrobić?? bo mam ta samą wersje co ty.

ja uzywam od kilku dni KAV 6.xxxx ( sciagnietego ze strony kasperksiego) i nie zauwazylem zadnych nieprawidlowosci. Skoro u Was w KIS wystepuja takie problemy to moze cos firewall jest niedopracowany ( gdyz KIS to KAV + firewall)

ok to w takim razie ściągne KAV tego co ty i napiszę czy jest lepiej czy nie a fireewal włącze systemowy.

chyba bedzie tak janlepiej - jak bedzie i KAV cos mulil to juz wtedy wina Visty (moze cos nie tak podczas instaacji lub cos sie zwalilo)

to samo:P tzn uruchamia się troche szybciej ale to nie to samo co na xp

Dla systemu Windows Vista zdecydowanie najlepszym antyvirem jest darmowy Avast!

miałem go zainstalowanego i tez mi sie długo włączał…