Długie uruchamianie przeglądarki po starcie systemu

Mam problem z uruchamianiem przeglądarki przy pierwszym starcie. Gdy włączę Google czy jakąkolwiek inną przeglądarkę zaraz po starcie systemu to dość długo czekam aż strona się załaduje.Zdarza się,że wtedy wyskakuje komunikat z błędem połączenia.Muszę odczekać parę minut,zrestartować przeglądarkę i dopiero wtedy zatrybi.W czym problem?

Czyściłeś pamięć podręczną oraz historię przeglądania w przeglądarkach ??

Pewnie antywirus aktualizuje się w tle.

Pamięć podręczną czyściłem,a po tym jak Avast się zaktualizuje problem dalej występuje.

Zrobiłeś pełną reinstalację programu wraz z usuwaniem pozostałości po nim(można użyć Revo Uninstaler do dokładnego wykasowania)?

Jeśli tak być może jest jakiś program lub proces, który powoduje takie zachowanie. Proponuje podać twój autorun z programu Autoruns. Być może masz zapchany autostart?

Poza tym jeśli chodzi o sam błąd połączenia to sprawdzałeś łącze internetowe? Może z tego wywodzi się problem? Jaki masz internet, szybki, wolny? Jeśli wolny to jakiś proces lub program może mulić internet. Sprawdź skanem komputer przeciw wirusom bo może jakiś wirus ciągnąć.

Na razie poczekam na autostart jeśli podasz, oraz jeśli nie masz nic przeciwko listę procesów z menadżera zadań. :slight_smile:

Pozdrawiam. :smiley:

Jak mam podać autorun.Masz jakieś instrukcje jak to wkleić na forum,bo mam tylko coś takiego:

http://wklej.to/ASJ1b

Jak źle to proszę o instrukcję