Długie włączanie

Witam.

Posiadam laptopa Asus X550LC z systemem Windows7 Home Premium 64-bit SP1. Moim problemem jest długie ładowanie windows7. Latająca ikonka windows trwa ~1min, napis zapraszamy kolejne ~1min. Trwa to łącznie od 2-3min… Pomimo tego szybko śmiga i nie narzekam na spadki fpsów. Tylko to czekanie zanim się włączy…

Parametry: Intel Core i5-4200U CPU @ 1,60Ghz, 8,0GB RAM, Intel HD Graphics Family (karta graficzna: GeForce 720M 2GB), całkowita pamięć to 500GB.

Posiadam antyvirus eset nod32 i początkowo myślałem, że to przez niego tak wolno się włącza jednak moi kumple też mają, i to bez różnicy.

Zamieszczam również logi z HijackThis. Dodam, że mój laptop na starcie używa ok. 1-2gb ramu, później się czyści i schodzi do 1.

http://wklej.org/id/1727684/ – FRST

http://wklej.org/id/1727683/ – Addition

Dziękuję i proszę o pomoc :wink:

Zapewne uruchamia się pełno zbędnych rzeczy - zapoznaj się z wymaganymi skanami z działu bezpieczeństwo i je zamieść.

Wykonane

uruchom-> msconfig->uruchamianie i powyłączaj nei potrzebne ewentualnie usługi też nie potrzebne wyłącz powinno pomóc

Znalazł się detektyw-poliglota. Wyłącz kolego zasilanie. Kup sobie kolego słownik, a potem podręcznik traktujący o jakiejkolwiek konwersacji.

 

@GraveX : rzuć temat do działu bezbieczeństwo(z logami) : tam siedzą fachury od odrobaczania, deinstalacji i ogólnie naprawy, a jak będzie nadal źle, to postaram się pomóc. .