Długie wyłączanie i włączanie się laptopa, aktualizacja win7

Witam. Od czworaj mam pewne problemy z moim laptopem. Mianowicie czasem nie chce się wyłączyć. Wczoraj wyłączyłem laptopa(przynajmiej tak myślałem), poszłem i wróciłem ze sklepu, a tu patrze pisze “trwa wylogowywanie”, więc odłączyłem go od zasilania, wieczorem również długo się wyłączał więc ponownie go odłączyłem. I od tego pierwszego odłączenia pojawiły się kolejne problemy. Przestała mi działać jedna z gier, gdy właczam laptopa coś pokazuje o aktualizacji systemu, po czym ponownie się uruchamia i instaluje aktualizacje po czym pokazuje się komunikat, że aktualizacje nie udało się zainstalować i ponownie się włacza a w windowsie mam ważne powiadomienie na pasku zadań(rozwiązania problemów to się nazywa) "Zmienianie ustawień windows uptade (ważne), chociaż ja nic nie zmieniam.

Mam nadzieje, że zrozumieliście co napisałem i podaje wam logi bo wydaje mi się że może to być z tym powiązane:

http://www.wklej.org/id/1180060/ - otl.txt

http://www.wklej.org/id/1180074/ - extras.txt (na samym dole jest 20 errorów czy to normalne?)

Proszę o pomoc.

@edit

Nazwa zmieniona, lepiej? To jest mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość :slight_smile:

@edit2

Teraz w dodatku bardzo długo włącza mi się laptop(jest bardzo długo czarny ekran i musze czekać 10 minut) no i nadal win 7 nie potrafi zainstalować aktualizacji.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

To pomoże ktoś? Boje się że niedługo w ogóle się nie uruchomi. :frowning: W menadżerze zadań pokazuje mi że mam 277 procesów :shock: a jeszcze nie dawno jak patrzyłem miałem tylko z 70. Proszę niech mi ktoś pomoże i popatrzy te LOGI ![-o<

Sprawdz kondycje dysku twardego http://www.programosy.pl/program,hd-tune.html

Może być sprawdzone programem CrystalDisk? Bo miałem go już wcześniej a te programy chyba dużo się od siebie nie różnią.http://zapodaj.net/eb4d613f056a4.png.html