Długie wyłączanie się komputera

Witam

Mam problem z długim wyłączaniem się komputera… Zazwyczaj sie tak dzieje gdy po dłuższym używaniu programu cFos speed wyskoczy mi informacja o przeciążeniu i że od teraz program bedzie od nowa wszystko ustawiał, gdy już raz się zrobi coś takiego to później jest lipa. Ewentualnie może też być to wina programu do ściąganie uTorrent bo zdaża się że gdy go nie włącze to komputer normalnie się wyłączya, ale wcześniej nie miałem z tym problemu gdy nie miałem cFos speed’a ale potrzebuje go bo bardzo dobrze usprawnia prace na przegladarce podczas korzystania z uTorrenta, bo gdy nie nie używam cfs to po 10 -20 min korzystania z przegladarki strasznie sie zamula :o a czasem w ogole nie dziala… kto mi pomoże?? :frowning:

P.S. Dodam że komputer na początku jakby nie reagował na polecenie zamknij system dopiero po kilku razu próby zaczyna się wyłączać… To głównie z tym mam problem, bo jak załapie to wyłącza się dosyć szybko.

nic nie stoi na przeszkodzie by przed zamknięciem systemu pozamykać ręcznie programy w Tray’u. Działa to szybciej niż zabijanie procesów podczas zamykania Windows :wink:

No ale lepiej by było jakby wszystko robilo sie automatycznie…

Czyli według mnie jest wyjście żeby odinstalować cFos speeda, ale jak wtedy skonfigurowc uTorrenta tak zeby nie zamulal łacza??

a w uTorrencie nie ma takiej funkcji jak obnizanie prędkości wysłyłania/pobierania plików? W Azureusie coś takiego było :wink:

Jest, ale nawet moze sciagac i wysylac z bardzo mala predkoscia to i tak po pewnym czasie zacznie zamulac :frowning:

Spróbuj może tego powinno szybciej zamykać programy przy zamykaniu.

Jestem już pewien że to jest wina uTorrenta, bo musze go wyłączyć z minute albo dwie wcześniej wtedy wyłączy się normalnie…

Ale czy można go jakoś skonfigurować żeby tak sie nie działo??