Długość Podpisu

Czy administracja forum mogła by zwiększyć liczbę znaków w podpisie do ok. 400 - 500 ??

bo?

,

A tak się zapytam po co?

Moim zdaniem ilość znaków obecnie w podpisie jest na odpowiednim poziomie.

:wink:

bo nie moge zmieścić wszystkich swoich rupieci w obecnym podpisie…

hehehe…

Jest na to trzy linijki podpisu. Mało?

Przyłączam się do kolegi Animologic. Długość podpisu można by minimalnie zwiększyć.

jak by mi starczało, to bym się nie odzywał…

ściaśniaj ściaśniaj

podpis jest do podania tylko tych ważnych informacji, a nie umieszczania poezji,

chyba nikt nie chce, zeby podpis zajmował połowę postu…

Dobra, kończymy ten temat.

Nie widzę powodu, dla którego podpisy miały by się stać “sztuka dla sztuki”. Zostały ustalone takie a nie inne parametry, które są uczciwym kompromisem i nie robią z forum choinki, gdzie podpis przebija się na pierwszy plan zamiast postu.

Jeżeli komuś za mało miejsca na “opis” to nie widzę problemu, żeby wrzucił sobie opis na wklejto i dał linka.

no to chociaż do 300. Mi z deczka nie starcza. 300 wystarczyło by mi. 100 na linijke

Ale kombinujecie,

jakoś innym nie przeszkadza tylko ciągle te same osoby próbują na siłe wymusić zmiany które są IMHO niepotrzebne.

:wink:

Piwollo :

    1. Ja nie na siłę, po prostu pytanie

Ostatnio dużo nowych userów po prostu „pyta”, i tworzy niepotrzebne dyskusje między userami. Administracja chyba olewa takie tematy :lol:

http://pl.wiktionary.org/wiki/IMHO

No ale jak sie chce pogrubić np. Procesor itp. to nie starcza :stuck_out_tongue:

@down, o taki mały błędzik

Pisze się “pogrubić”. :?

Pluszak , ma racje. Albo gdyby sam tekst miał 255, a BBCode się w to niemieszało.

albo gdyby miał 350, bo dla mnie 300 to za mało, albo 400, dajmy może na zapas 500, bo niektórym i to nie wystarczy albo… albo po prostu dajmy sobie z tym spokój i zostawmy tak jak jest…

Na szczęście jest opcja wyłączania podpisów, bo niedługo będzie trzeba się sporo natrudzić, żeby w gąszczu podpisów i kolorowych sygnaturek znaleźć właściwą treść posta.

Ludzie, czy wy nie wiecie co to jest czytelność forum? Wiele osób tu chce znaleźć informacje, pomóc drugiemu, a nie czytać podpisy o pierdołach :expressionless: