Długość Podpisu

(Animologic) #1

Czy administracja forum mogła by zwiększyć liczbę znaków w podpisie do ok. 400 - 500 ??

(Monczkin) #2

bo?

(eyeti) #3

,

A tak się zapytam po co?

Moim zdaniem ilość znaków obecnie w podpisie jest na odpowiednim poziomie.

:wink:

(jarekm26) #4

bo nie moge zmieścić wszystkich swoich rupieci w obecnym podpisie...

hehehe...

(Monczkin) #5

Jest na to trzy linijki podpisu. Mało?

(slawex1983) #6

Przyłączam się do kolegi Animologic. Długość podpisu można by minimalnie zwiększyć.

(jarekm26) #7

jak by mi starczało, to bym się nie odzywał...

(Goodprogram) #8

ściaśniaj ściaśniaj

podpis jest do podania tylko tych ważnych informacji, a nie umieszczania poezji,

chyba nikt nie chce, zeby podpis zajmował połowę postu...

(Monczkin) #9

Dobra, kończymy ten temat.

Nie widzę powodu, dla którego podpisy miały by się stać "sztuka dla sztuki". Zostały ustalone takie a nie inne parametry, które są uczciwym kompromisem i nie robią z forum choinki, gdzie podpis przebija się na pierwszy plan zamiast postu.

Jeżeli komuś za mało miejsca na "opis" to nie widzę problemu, żeby wrzucił sobie opis na wklejto i dał linka.

(Animologic) #10

no to chociaż do 300. Mi z deczka nie starcza. 300 wystarczyło by mi. 100 na linijke

(Mail) #11

Ale kombinujecie,

jakoś innym nie przeszkadza tylko ciągle te same osoby próbują na siłe wymusić zmiany które są IMHO niepotrzebne.

:wink:

(Animologic) #12

Piwollo :

• Ja nie na siłę, po prostu pytanie

(Mail) #13

Ostatnio dużo nowych userów po prostu „pyta”, i tworzy niepotrzebne dyskusje między userami. Administracja chyba olewa takie tematy :lol:

http://pl.wiktionary.org/wiki/IMHO

(Mat0160) #14

No ale jak sie chce pogrubić np. Procesor itp. to nie starcza :stuck_out_tongue:

@down, o taki mały błędzik

(Pawbrotm) #15

Pisze się "pogrubić". :?

(Animologic) #16

Pluszak , ma racje. Albo gdyby sam tekst miał 255, a BBCode się w to niemieszało.

(Airborn) #17

albo gdyby miał 350, bo dla mnie 300 to za mało, albo 400, dajmy może na zapas 500, bo niektórym i to nie wystarczy albo... albo po prostu dajmy sobie z tym spokój i zostawmy tak jak jest...

(Sebos99) #18

Na szczęście jest opcja wyłączania podpisów, bo niedługo będzie trzeba się sporo natrudzić, żeby w gąszczu podpisów i kolorowych sygnaturek znaleźć właściwą treść posta.

Ludzie, czy wy nie wiecie co to jest czytelność forum? Wiele osób tu chce znaleźć informacje, pomóc drugiemu, a nie czytać podpisy o pierdołach :expressionless: