Dłuższy dźwięk od oryginalnego

Witam mam taki problem otóż zajmuję się od dłuższego czasu montażem video oraz dvd to moja pasja gdzie jak wiadomo przy podkładaniu dźwięku musi być wszystko zsynchronizowane perfekcyjnie.Do czego zmierzam otóż pobrałem program Pazera Free Audio Extractor lecz niestety nie widzę tam takiej opcji aby móc zrobić konwersję.

Już piszę o co mi konkretnie chodzi otóż po wyeksportowaniu samego dźwięku z pliku dvd z formacie wav i podłożeniu go pod obraz dvd niestety ta ścieżka dźwiękowa jest o wiele dłuższa w programie Video Deluxe 18 Plus bo na takim pracuję i montuję filmy.Czy jest może taka opcja w tym programie aby po imporcie pliku w formacie wav móc samodzielnie ustawić do konwersji na przykład takie opcje:

Szybkość danych 8900kb/s

Całkowita szybkość danych transmisji 9348kb/s

są to parametry gdy kliknę na folder z filmem w formacie dvd na dysku twardym które są w systemie VIDEO_TS w katalogu a po otworzeniu go są w formacie VTS_01_1 , itd.po kliknięciu w taki plik i wejściu w szczegóły są podane parametry video i audio i w opcji video są właśnie wyżej opisane dane.Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc ewentualnie jak można by ten problem inaczej rozwiązać.