Dłuższy podpis

Limit znaków w podpisie to 255. Dla mnie to o wiele za mało. Nie mam długiego podpisu, jednak BBcode zajmuje dużo znaków. Czy można w miarę możliwości limit znaków zwiększyć ??

Moim zdaniem - beznadziejny pomysł …

Co za dużo to nie zdrowo

Ja przyłączam się do pomysłu Raq. Przestańcie mówić co za dużo, to nie zdrowo, bo to tylko stara gadka sceptyka i kogoś nielubiącego zmian. A może idziemy w duch jedności?

Bbcode dużo np. zajmuje, gdy chce się wstawić jakiś zlinkowany podpis itp. sam mam z tym często problemy.

Przyłączasz się :arrow: zagłosuj!!

Zawsze zapominam głosować w sondach :smiley: :smiley: :smiley:

PODPIS (sygnatura) - tekst wyświetlany pod każdą wiadomością użytkownika, definiowany w profilu. Dopuszcza się krótki opis posiadanego komputera lub sentencji, jednak w rozsądnej długości i wielkości, tak by nie odciągało to uwagi od treści postów (max. domyślny rozmiar czcionki). Do podpisu można wstawiać obrazki, jednak o ograniczonym rozmiarze w=250 x h=50 (max 10-15 KB). Linki, do topików na Forum.dobreprogramy.pl. Linka do własnej strony www nie umieszcza się w podpisie, ale w innym polu profilu (link dostępny pod ikoną ).

W podpisie można umieścić swoje dane kontaktowe do komunikatorów, adres e-mail. Podpis nie powinien być wizualnie męczący dla innych użytkowników Forum: maksymalna wielkość czcionki to czcionka domyślna, należy unikać stosowania rażących kolorów, a przy długich (np. kilkulinijkowych max. np. 3) podpisach zdecydować się na zmniejszenie czcionki. W podpisie nie należy stosować znaczników

Pysiu no i?

Zwykłe zacytowanie regulaminu jako regułka?

Chodzi co o tym sądzisz, a nie cytowanie regulaminu :wink:

P.S. Regulamin można zmienić :D:D:D

No przydałoby sie… żeby umieścić cytat(nie wiem po co:|) musiałem uciąć połowe opisu kompa HEHEHE :smiley:

Ten limit jest wystarczający i nie trzeba według mnie go zwiększać :smiley:

Nie jest to zwykłe cytowanie regulaminu.

Post Brtorex’a idealnie ilustruje pomysł. :twisted:

Dłuuuuuuugo i duuuuuużo w podpisie powoduje, że treść posta staje się niewidoczna. :stuck_out_tongue:

Nie trzeba mieć dużej wyobraźni, wdrożenie pomysłu spowoduje, że podpisy będą główną treścią posta, a treść zbędnym dodatkiem. :smiley:

Regulamin w sposub jasny tłumaczy powody ograniczenia podpisu.

:okulary:

a po jakiego ^%^%& mi opis Twojego kompa. i nie ma sie co chwalic tym SP2. Jezeli uwazasz ze to najwieksze g… to nie uzywaj. NIkt Cie nie zmusza, a jak juz to nie obrazaj Tworcow.

Niech odpowiedzią na propozycję będzie wygląd posta Bartorexa.

1 - treść:

2 - podpis

Tak długi podpis kompletnie zamazał właściwą treść.

Tym samym post ten przerodził się w jego prezentację,

a nie został tym, czym powinien.

I pomijam tu już sam regulamin, ale w niedługim czasie sami się

przekonacie, jak nudną dla innych jest taka działalność- przerost

formy nad treścią.

Jeżeli to pierwsze weźmie górę - świadczyć to jedynie o pomyłce

w rejestracji jako Usera tego forum. Przecież jest ono miejscem

wymiany myśli - nie rewii podpisów.

Niektórych z Was prosiłem na PW o skrócenie podpisu i jakoś

doszliśmy do porozumienia - dla dobra innych.

A zachowanie właściwych proporcji było podstawą takich,

a nie innych ustaleń regulaminu

Chodzi o BBCode.

I w tym wypadku też wystarczy

:smiley: :smiley: :smiley:

Bez zarzucania linkami - powiem, że takich for jest w necie mnóstwo… niestety… :frowning:

Bajecznie to wygląda… :twisted:

Gościu pisze jedno zdanie składające się z 4 wyrazów, a potem przewijam mychą przez pół strony - by po drodze do następnego postu , przedrzeć się przez: szczegółową konfigurację kompa, zainstalowany soft, ulubione linki do stronek, członków rodziny i wreszcie kilka “złotych myśli” + garść emotek na osłodę, a i bannerek też się trafi…

Następny gościu również w temacie “jęknie” jednym zdaniem, a ja dalej nie wiem o co biega w problemie - bo prezentacja tym razem leci na 3/4 stronki… No więc znowu z rozmachem przewijam, klikam kolejne stronki - i gdzieś dopiero na 12-tej dowiem się w czym rzecz! :lol:

A ponieważ z reguły - te podpisy są full wypasionym fajerwerkiem kolorów i stylów, i to zdrowo bijącym po oczach - gdybym się dobrze nie wpatrywała, pewnie bym w ogóle nie zauważyła właściwej treści postu! :smiley:

Głosowałam na “nie”!

Tak jak i ja. Wystarczy mi w zupełności tyle co jest. Nie mam ochoty czytać samych podpisów. :!:

Czyli przerost formy nad treścią!

Czym większy podpis tym mniejszy intelekt! :stuck_out_tongue:

Ja także.

Spotkałęm się z takim forum gdzie gościu (jakis wariat) umieścił sobie w podpisie obrazek wielkości tapety 800/600 … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

I znowu tak jak ty Waterproof mówisz … :wink: