Dmuchanie w alkomat

Tak jasne, a świstak siedzi bo sreberka były kradzione :stuck_out_tongue:

no widzisz nawet za głupie sreberka swistaki zamykają a wy policje bronicie

Znam ze swojej praktyki zawdowej takich “bojowników” o prawa obywatelskie, teraz mają przynajmniej sankcję albo zawiasy i kuratora na głowie. A zawsze byli niewinni :stuck_out_tongue:

onick nie sluchaj tyle 50centa ; )

w ogóle nie słucham 50 centa

a co to ma do rzeczy ?

onick , a co jeśli ty kiedyś będziesz potrzebował pomocy, np. okradną ci dom, też będziesz ich nazywał “psami” ?? i darzył ich nienawiścią ??

znam kilku policjantów jedni są ok a drudzy nie… są ludzi i ludzi, czy jeżeli ktoś napisz w zagranicznej prasie że polacy to złodzieje i pijacy to oznacz że wszyscy tacy są ?? w tym także ty ??

w mediach ładniej wyglądają skandale i opisywanie tej złej strony chyba każdego zawodu.

BTW

a no tyle że podobną tematykę porusza w swoich piosenkach, nienawiść do policji itp

dla wielu niby jakiś tam wzór a gdyby znali tłumaczenia jego tekstów to by się za głowę złapali o czym on “śpiewa” i zmieniło swoje upodobania.

O takich przypadkach też słyszałem ale tylko słyszałem. Bo czasami zdarza się, że jak z radiowozu widzą 4 osiłków na ławce to nawet nie podejdą i to się może zdarzyć. Ale w przypadku, gdzie człowiek siedzi sobie na ławce i pije to głupie piwo to zaraz podchodzą, wywalają blachy i rżną cwaniaków co to nie oni, ja już miałem za dużo kontaktów z policją za młodości, więc nie będę się spierał, bo nie zamierzam komuś czegoś udowadniać ani opowiadać o błędach młodości :slight_smile: A zasłyszane historii mnie nie interesują w ogóle :slight_smile:

Pozdrawiam!

a co ci z tego ze spisanie ? ja nie wiem o co sie burza tacy jak ty ze policja ich spisała :smiley:

Nie wiem czy do mnie piszesz ale mi nie chodzi o samo spisanie czy mandat za picie alk. w miejscach publicznych. Ale nie raz byłem świadkiem i ofiarą nielegalnych przeszukań kieszeni czy plecaków. Kiedyś człowiek był młody, był głupi i nie wiedział, że to takie przeszukania były nielegalne, teraz już wiem i jak któryś “chodnik” żąda ode mnie dowodu z byle powodu to zadaję mu proste pytania “jestem o coś podejrzany?” Jak odpowiedź jest “nie” to mówię “do widzenia”, idę dalej i nawet nie mają prawa mnie zatrzymać, gdy kiedyś tego próbowali, powiedziałem im, że złożę skargę u komendanta (a świadków miałem) i powiedzieli mi tylko, “przepraszamy, do widzenia”. Najgorsze to są młode “chodniki” i świażaki z prewencji, którzy chcą się “wykazać”. U mnie w mieście, że tak powiem policja ma w “szarej strefie” co się dzieje (mam tu na myśli błachostki typu, piwko na ławce osiedlowej albo jazda bez świateł rowerem) a jak przysyłają z Zielonej Góry świeżaków i chodników to łażą i węszą, wywalają blachy i się czepiają nawet o to, że się coś nuci pod nosem o 22, że się wielce spokój zakłóca. Ach, szkoda klawiatury na pisanie o policji. Oczywiście ja cały czas mam na myśli tylko i wyłącznie prewencję i “chodniki”, bo inne jednostki moim zdaniem dobrze spełniają swoją rolę.

Jako kontrast dodam, że w Holandii policję jak widać w mieście to jest wielkie święto. Raz na kilka miesięcy przejadą przez miasto. Kiedyś miałem stłuczkę i jak policjant do mnie podszedł to z pełną kulturą i uśmiechem się przywitał, przedstawił i zapytał czy wszystko w porządku i cały czas z uśmiechem wyluzowany a nie jak to nasza polska drogówka, nie przedstawi się a jak dzień dobry powie to też święto, rzuca paragrafami i traktuje z góry jak przestępców z wielką powagą i stara się wywrzeć presję, że to on jest “pan władza” i tylko on i wyłącznie on ma rację, nikt inny i nie można temu zaprzeczyć ani nic powiedzieć.

Pozdrawiam!

A ja szanuję policję i popieram. Pijanych kierowców powinno się surowo karać. Najgorzej jak za kierownicą siadają mośki po kielichu co ledwo prawko zdali. Znam takich talentów. Teraz tylko pieszo chodzą, bo zabrano im prawko.

Zero tolerancji dla pijanych kierowców!

Owszem popieram, z tym że kolega poruszył inny temat i dyskusja zeszła trochę z tematu :slight_smile:

Pozdrawiam!