DNS na az.pl


(michalmw) #1

Witajcie

Mam następujący problem. Kupiłem domene na home.pl i chce ją przekierować na server wykupiony na az.pl. Lecz mam następujący problem po zalogowaniu się do dziwnego panelu administratora mam do wyboru przekierowania/zapakowane domeny/domeny podpięte. Obojętnie gdzie bym nie dodaj domeny xxx a potem w home.pl wpisał przekierowanie na dns

ns10.az.pl

ns11.az.pl

Wychodzi mi następujący błąd:

Pole DNS1: serwer "ns10.az.pl" nie jest skonfigurowany dla domeny "dfog.pl". Skontaktuj się z administratorem docelowego serwera DNS, celem skonfigurowania obsługi domeny!

Pole DNS2: serwer "ns11.az.pl" nie jest skonfigurowany dla domeny "dfog.pl". Skontaktuj się z administratorem docelowego serwera DNS, celem skonfigurowania obsługi domeny!

Napisał bym o pomoc do nich ale mamy piątek, a mi bardzo zależy na czasie. Proszę o pomoc. Jeżeli ktoś ma może wykupiony server na az.pl i znalazł by trochę czasu żeby napisać na forum lub na gg:110018 jak można to ustawić.

Dziękuje

Pozdrawiam


(Spam) #2

Musisz odczekać na odświeżenie się DNS, zazwyczaj nie przekracza to 24 godzin.


(michalmw) #3

Rozumiem, jednak mam od nich server od 3 dni już. Zdaje mi się że musze na stronie az.pl gdzieś tą domene dodać, jednak nie wiem gdzie, czy jako zapakowaną, czy jako podpiętą? Czy może jeszcze gdzieś indziej


(Irekxara) #4

reszta tutaj :arrow: http://www.az.pl/pomoc-faq-centrum-pomocy-az.pl.html


(michalmw) #5

Ehe.. nie zrozumieliscie mnie :). Domene mam na home.pl i tam wychodzi taki błąd że dns mam nie ustawione. W wcześniejszych firmach musiałem tą domene dodać. Teraz myśle że na serv w cpanelu musze dodać tylko nie wiem czy jako zapakowaną czy jako podpiętą.


(Irekxara) #6

jesli masz domene na home a strone w az no zrob przekierowanie domeny aby "wskazywała " na strone ktora masz w az :stuck_out_tongue: