DNS na az.pl

Witajcie

Mam następujący problem. Kupiłem domene na home.pl i chce ją przekierować na server wykupiony na az.pl. Lecz mam następujący problem po zalogowaniu się do dziwnego panelu administratora mam do wyboru przekierowania/zapakowane domeny/domeny podpięte. Obojętnie gdzie bym nie dodaj domeny xxx a potem w home.pl wpisał przekierowanie na dns

ns10.az.pl

ns11.az.pl

Wychodzi mi następujący błąd:

Pole DNS1: serwer “ns10.az.pl” nie jest skonfigurowany dla domeny “dfog.pl”. Skontaktuj się z administratorem docelowego serwera DNS, celem skonfigurowania obsługi domeny!

Pole DNS2: serwer “ns11.az.pl” nie jest skonfigurowany dla domeny “dfog.pl”. Skontaktuj się z administratorem docelowego serwera DNS, celem skonfigurowania obsługi domeny!

Napisał bym o pomoc do nich ale mamy piątek, a mi bardzo zależy na czasie. Proszę o pomoc. Jeżeli ktoś ma może wykupiony server na az.pl i znalazł by trochę czasu żeby napisać na forum lub na gg:110018 jak można to ustawić.

Dziękuje

Pozdrawiam

Musisz odczekać na odświeżenie się DNS, zazwyczaj nie przekracza to 24 godzin.

Rozumiem, jednak mam od nich server od 3 dni już. Zdaje mi się że musze na stronie az.pl gdzieś tą domene dodać, jednak nie wiem gdzie, czy jako zapakowaną, czy jako podpiętą? Czy może jeszcze gdzieś indziej

reszta tutaj :arrow: http://www.az.pl/pomoc-faq-centrum-pomocy-az.pl.html

Ehe… nie zrozumieliscie mnie :). Domene mam na home.pl i tam wychodzi taki błąd że dns mam nie ustawione. W wcześniejszych firmach musiałem tą domene dodać. Teraz myśle że na serv w cpanelu musze dodać tylko nie wiem czy jako zapakowaną czy jako podpiętą.

jesli masz domene na home a strone w az no zrob przekierowanie domeny aby "wskazywała " na strone ktora masz w az :stuck_out_tongue: