DNS nie odpowiada na laptopie mimo, że już dużo próbowałem naprawić

Jedynie będzie pobierał ciutkę więcej Energi w uśpieniu ale zmiana będzie znikoma.

okej :slight_smile: na razie wam dziękuję bardzo :slight_smile: - jak problem będzie dalej to jutro się odezwę - a teraz muszę się wyspać

To raczej wina routera jest możliwe że może źle przydziela adresy ip sprawdz jaką bramę i adres przydziela ci twój router i wklep go na stałe razem z jakimś dns :slight_smile: i zobacz czy tak będzie jak ten problem się pojawi to bym wyłączył przyciskiem funkcyjnym kartę i zobaczył czy pomogło.

Niestety, ale to nie pomaga :confused: dzisiaj włączyłem lapka aby sprawdzić i nadal muszę wyłączać i włączać router ponieważ jest trójkącik żółty - i właśnie zrobiłem temu screena:

Ale w telefonie jest wszystko ok/ tylko w lapku. Już to próbowałem i nic

AAAaaaa i jeszcze od czasu do czasu podczas pracy na laptopie tracę zasięg na chwilę: na zdjęciu widać:

twoje problemy raczej powoduje comodo internet security odinstaluj go i sprawdz czy dalej jest ten problem :slight_smile:
Dla pewności zrobiłbym jeszcze skan MBAM i adwcleaner czy nie masz żadnego syfu :slight_smile:

Na pewno masz aktualne sterowniki do karty sieciowej ? Instalowałeś ja sam czy np przez iobit driver booster ?

Jak myślisz? czy karta wifi się nie psuję?
Może i to wina antywirusa nie wiem/ ale wiem że raczej router nic nie ma wspólnego jeśli na telefonie działa. Mam aktualne, tak sam.
Jak myślisz, czy resetowanie laptopa do stanu początkowego coś da?
Mnie to zrywanie internetu do szału prowadzi! hah
A dzisiaj co jakiś czas traci połączenie ( traci kreski) tak jak przy ostatnim screenie.
Masz może jakieś jeszcze pomysły? oczywiście usunę antywirusa i sprawdzę to.

Gdzie jest laptop? Jak daleko od punktu wifi? Czy coś się zmieniło? Doszła jakaś kuchenka mikrofalowa?

Mieszkasz w bloku może? Jeśli tak spróbuj zmienić kanał wifi. Jeśli nie w sumie też spróbuj ręcznie ustawić np. na 7.

no napisałem ci co masz zrobić to na bank wina comodo internet security już nie raz ten problem z nim widziałem :slight_smile: A restart do ustawien początkowych na pewno pomoże jak nie problem ci to zrobić :slight_smile: ale najpierw odinstalowałbym comodo i zrobił skan mbam i adwcleaner. Swoją drogą secureaplus jest lekkim i dobrym av :slight_smile: comodo powoduje różne problemy i do tego zamula kompa. Sporo masz innych sieci w zasiegu ?

nie mieszkam w bloku. Ale jak to zrobić?

Spróbuję, to zrobić jak będę miał czas. I zobaczę.

router jest 3/4 metry od lapka. Nie