Do adminów, którzy nie czytają SB

(Dragonlnx) #1

Czy da się usunąć sam siebie z forum - razem ze swoimi wszystkimi topikami oraz postami ??

Czy taki myk może zrobić tylko admin ... O ile się da .. :x

(boczi) #2

Shark bez ostentacyjnych działań i zwracania uwagi na siebie....

(Magik) #3

Żeby nie było, że OT.

Nie jestem adminem ani moderatorem, ale na tym forum nie można usunąć samego siebie ani swoich postów czy topiców.

Odpowiedź na pytanie 2 : tak, admin może zrobić taki myk - może usunąć sam siebie z forum :lol:

(Dragonlnx) #4

Wiem, że można usunąć użytkownika, ale chodzi mi o wszystkie posty, tematy i porady 8)

(Magik) #5

Tak, swoje posty, tematy i porady też może usunąć :lol:

(Dragonlnx) #6

Jak ??

(Magik) #7

A to o to już pytaj adminów, nie mnie :frowning:

(lazikar) #8

Dokładnie. Shark zaczynasz przesadzać. Niby co takiego na SB się stało że chcesz usówać posty. Wybacz, z całym szacunkiem do twojej osoby ale nie rozumiem ciebie. :?

Jeżeli chodzi o usunięcie ok 1500 postów to jest to niemożliwe z przyczyn wszystkim znanych. Wiele topiców straci sens. :?

(fiesta) #9

Ja również.

Kolejne zachowanie w stylu "pensjonarka" bądź "na złość babci utnę sobie uszy".

(system) #10

Powtórzę to co napisałem na SB.Shark daj czadu i wyładuj swoje stresy na misiu.Najwyżej trzeba będzie póżniej odkurzaczem sprzątnąć w pokoju trociny! :wink:

Albo uwolnij orkę !!

Siostro "Waterproof" pomocy! !!

(Marsmo) #11

Czytają, czytają... :stuck_out_tongue:

Admini na indywidualną prośbę usera - mogą wycofać go ze stanu posiadania; a wszystkie Jego posty opatrzyć ksywą "Gość".

Już jeden taki przypadek mamy... :slight_smile:

Oczywiście myślę, że tak naprawdę Shark tego nie chce (ale to już wiecie) - a chce nam jedynie przekazać tym informację, że czuje się trochę mało komfortowo i jest mu po prostu przykro. Dodatkowo jest chłopcem wrażliwym i zupełnie niepotrzebnie przybiera sobie do głowy pewne uwagi! Przyznam jednak, że niektóre z tych uwag miały rzeczywiście trochę zbyt "zaostrzone ostrze"... jak na wagę sytuacji. I to nie chodzi o dziś - biorę pod uwagę dość długą obserwację...

Czasami mam wrażenie, że niekiedy wykorzystuje się to - że Shark jest 12-latkiem i traktuje się Go jak przysłowiowego "chłopca do bicia".

A co do dzisiejszej "załamki" Sharka - skoro żale w podobnym stylu miały już miejsce w wykonaniu userów ...dziestoletnich, to dlaczego nie może tego zrobić 12-latek!

A poza tym, jak już mówimy - że na Forum jest rodzinna atmosfera - to wypada "rodzinnie" pewne rzeczy zaakceptować. Każdy ma prawo do "gorszego dnia"! :lol:

Shark!

To, że ktoś Ci zwraca uwagę - to nie znaczy, że Cię nie lubi!

Po prostu gani tylko jakieś Twoje konkretne zachowanie i tyle...

Pamiętaj, że swoje poczucie wartości sam kształtujesz, a nie inni ludzie.

Nigdzie nie jest powiedziane, że wszyscy Cię muszą akceptować - bo tak zazwyczaj nigdy nie jest! Oczywiście dotyczy to każdego człowieka, nie tylko Ciebie...

Jeżeli chociaż u paru osób wzbudzisz cieplejsze uczucia... to już wypada się z tego cieszyć! :slight_smile:

Przypomnij sobie na osłodę (a to pomaga w takich "dołach") - jak napisałam na SB widząc link do Twojej fotki - że jesteś b. ładnym chłopcem i wyrośnie z Ciebie niezły przystojniacha... :lol:

I do tego mądry... :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Carolin6) #12

Shark pogody ducha , powrotu do dobrego nastroju - życzy Ci koleżanka

z Chełma. daj spokój z tym , żeby nas opuścić, jesteś tutaj potrzebny.

Chciałabym wiedzieć o kompach tyle co Ty. :smiley: :cmok1:

(system) #13

Poczytaj moje wcześniejsze topiki to zobaczysz jakie ja baty dostawałem! :wink:

Przemyślałem to :roll: wszystko i zamieniłem się w aniołka. :aniol:

(Carolin6) #14

KERIMUS------> :lilangel:

(Asterisk) #15

1 - Jakie baty :o

2 - Jest jednak zasadnicza różnica :smiley:

(Czr R1) #16

Shark widać że jakiś zły okres przechodzisz(przechodziłeś) bo jakbyś już naprawde nie chciał być na forum to byś nie chciał konta usunąć, tylko byś je zostawił w spokoju.

(system) #17

Primo:Spoko!Przecież jest na końcu tej wypowiedzi odpowiednia emotikonka!

Secundo:?

(3dm Racek) #18

Nawalił postów i poszedł ??:smiley:

(system) #19

Może w ogóle potraktujmy ten topic jako miting psychoterapeutyczny dla Anonimowych Internautyków i pomóżmy Sharkowi wyjść na prostą a to przez podniesienie go na duchu,a to przez zacytowanie jakiegoś ciekawego aforyzmu który da mu trochę do myślenia nad sobą samym i światem,który go otacza......... itd.itp

Oto moja pierwsza propozycja: "Często smak życia odbiera apetyt"

(Marsmo) #20

:shock: :shock: :shock:

Jakby nie było, jest od lutego - ta ilość, jaką posiada - jest niczym w porównaniu do tego czym dysponują inni...

I nieważne, czy przyszli mniej więcej w tym samym okresie, czy też np. w lecie... ;]

Jak się wejdzie w profil danego usera, to sobie można wymykać tzw. średnią postów dziennie - sprawdzając Sharka w porównaniu z innymi, to stwierdzam, że nawet normy nie wyrabia... :mrgreen:

Dlatego nie wiem skąd ta łatka... :roll:

Update

Oblookałam tylko kilku userów i tylko z tego tematu :

Kerimus - 10 z kawałkiem - dziennie

Lazikar - 14 z kawałkiem

Shark - 5 z kawałkiem

Raqu - prawie 4