Do adminów, którzy nie czytają SB

Czy da się usunąć sam siebie z forum - razem ze swoimi wszystkimi topikami oraz postami ??

Czy taki myk może zrobić tylko admin … O ile się da … :x

Shark bez ostentacyjnych działań i zwracania uwagi na siebie…

Żeby nie było, że OT.

Nie jestem adminem ani moderatorem, ale na tym forum nie można usunąć samego siebie ani swoich postów czy topiców.

Odpowiedź na pytanie 2 : tak, admin może zrobić taki myk - może usunąć sam siebie z forum :lol:

Wiem, że można usunąć użytkownika, ale chodzi mi o wszystkie posty, tematy i porady 8)

Tak, swoje posty, tematy i porady też może usunąć :lol:

Jak ??

A to o to już pytaj adminów, nie mnie :frowning:

Dokładnie. Shark zaczynasz przesadzać. Niby co takiego na SB się stało że chcesz usówać posty. Wybacz, z całym szacunkiem do twojej osoby ale nie rozumiem ciebie. :?

Jeżeli chodzi o usunięcie ok 1500 postów to jest to niemożliwe z przyczyn wszystkim znanych. Wiele topiców straci sens. :?

Ja również.

Kolejne zachowanie w stylu “pensjonarka” bądź “na złość babci utnę sobie uszy”.

Powtórzę to co napisałem na SB.Shark daj czadu i wyładuj swoje stresy na misiu.Najwyżej trzeba będzie póżniej odkurzaczem sprzątnąć w pokoju trociny! :wink:

Albo uwolnij orkę !!

Siostro “Waterproof” pomocy! !!

Czytają, czytają… :stuck_out_tongue:

Admini na indywidualną prośbę usera - mogą wycofać go ze stanu posiadania; a wszystkie Jego posty opatrzyć ksywą “Gość”.

Już jeden taki przypadek mamy… :slight_smile:

Oczywiście myślę, że tak naprawdę Shark tego nie chce (ale to już wiecie) - a chce nam jedynie przekazać tym informację, że czuje się trochę mało komfortowo i jest mu po prostu przykro. Dodatkowo jest chłopcem wrażliwym i zupełnie niepotrzebnie przybiera sobie do głowy pewne uwagi! Przyznam jednak, że niektóre z tych uwag miały rzeczywiście trochę zbyt “zaostrzone ostrze”… jak na wagę sytuacji. I to nie chodzi o dziś - biorę pod uwagę dość długą obserwację…

Czasami mam wrażenie, że niekiedy wykorzystuje się to - że Shark jest 12-latkiem i traktuje się Go jak przysłowiowego “chłopca do bicia”.

A co do dzisiejszej “załamki” Sharka - skoro żale w podobnym stylu miały już miejsce w wykonaniu userów …dziestoletnich, to dlaczego nie może tego zrobić 12-latek!

A poza tym, jak już mówimy - że na Forum jest rodzinna atmosfera - to wypada “rodzinnie” pewne rzeczy zaakceptować. Każdy ma prawo do “gorszego dnia”! :lol:

Shark!

To, że ktoś Ci zwraca uwagę - to nie znaczy, że Cię nie lubi!

Po prostu gani tylko jakieś Twoje konkretne zachowanie i tyle…

Pamiętaj, że swoje poczucie wartości sam kształtujesz, a nie inni ludzie.

Nigdzie nie jest powiedziane, że wszyscy Cię muszą akceptować - bo tak zazwyczaj nigdy nie jest! Oczywiście dotyczy to każdego człowieka, nie tylko Ciebie…

Jeżeli chociaż u paru osób wzbudzisz cieplejsze uczucia… to już wypada się z tego cieszyć! :slight_smile:

Przypomnij sobie na osłodę (a to pomaga w takich “dołach”) - jak napisałam na SB widząc link do Twojej fotki - że jesteś b. ładnym chłopcem i wyrośnie z Ciebie niezły przystojniacha… :lol:

I do tego mądry… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Shark pogody ducha , powrotu do dobrego nastroju - życzy Ci koleżanka

z Chełma. daj spokój z tym , żeby nas opuścić, jesteś tutaj potrzebny.

Chciałabym wiedzieć o kompach tyle co Ty. :smiley: :cmok1:

Poczytaj moje wcześniejsze topiki to zobaczysz jakie ja baty dostawałem! :wink:

Przemyślałem to :roll: wszystko i zamieniłem się w aniołka. :aniol:

KERIMUS------> :lilangel:

1 - Jakie baty :o

2 - Jest jednak zasadnicza różnica :smiley:

Shark widać że jakiś zły okres przechodzisz(przechodziłeś) bo jakbyś już naprawde nie chciał być na forum to byś nie chciał konta usunąć, tylko byś je zostawił w spokoju.

Primo:Spoko!Przecież jest na końcu tej wypowiedzi odpowiednia emotikonka!

Secundo:?

Nawalił postów i poszedł ??:smiley:

Może w ogóle potraktujmy ten topic jako miting psychoterapeutyczny dla Anonimowych Internautyków i pomóżmy Sharkowi wyjść na prostą a to przez podniesienie go na duchu,a to przez zacytowanie jakiegoś ciekawego aforyzmu który da mu trochę do myślenia nad sobą samym i światem,który go otacza… itd.itp

Oto moja pierwsza propozycja: "Często smak życia odbiera apetyt"

:shock: :shock: :shock:

Jakby nie było, jest od lutego - ta ilość, jaką posiada - jest niczym w porównaniu do tego czym dysponują inni…

I nieważne, czy przyszli mniej więcej w tym samym okresie, czy też np. w lecie… ;]

Jak się wejdzie w profil danego usera, to sobie można wymykać tzw. średnią postów dziennie - sprawdzając Sharka w porównaniu z innymi, to stwierdzam, że nawet normy nie wyrabia… :mrgreen:

Dlatego nie wiem skąd ta łatka… :roll:

Update

Oblookałam tylko kilku userów i tylko z tego tematu :

Kerimus - 10 z kawałkiem - dziennie

Lazikar - 14 z kawałkiem

Shark - 5 z kawałkiem

Raqu - prawie 4