Do czego służy funkcja Powiadom mnie w opcji Raportuj?

Często jak widzę że jakiś temat jest źle napisany to klikam przycisk Raportuj (z włączoną opcją Powiadom mnie). Jednak nie zauważyłem żeby funkcja Powiadom mnie prawidłowo działała. Więc do czego służy?

No jak by inaczej jeśli problem, to u Ciebie musi się ujawnić :wink:

Raportowałeś posta z załączoną opcją o której piszesz? Po rozpatrzeniu zaglądałeś na maila, który podałeś przy rejestracji na tym forum?

Ja rzadko odwiedzam swoją skrzynkę e-mail. Nie da się zrobić tak żeby na PW przychodziło potwierdzenie?

To już Twój problem.

Nie da się z poziomu usera bo to nie jest związane z prywatną wiadomością. Pewnie by trzeba było grzebać w kodzie forum, tylko po co?

Swoją drogą to powiadomienie praktycznie nic nie daje. Nie zawiera nawet linka do raportowanego postu, a jedynie jego tytuł.

To napiszcie do administracji żeby poprawili powiadomienie. Praktycznie powinien być jakiś link do tematu. Może będzie wtedy coś “dawać” :?: :slight_smile:

Tylko po co? Skoro zgłaszałem to wiem co, wystarczy mi info, że zgłoszenie zostało rozpatrzone.

Ja jakoś zwykle nie wiem.

a do czego Ci ta wiedza potrzebna. Ważne że zgłoszony post został wywalony.

A właśnie nie może być linka bo jak moderator wywali taki wątek to link będzie nieaktualny i nic ci po nim.

Ale wywalony wątek nadal jest kilka dni w Śmietniku więc można zajrzeć :wink:

Nie zawsze, czasem temat wylatuje w tzw.Cyberprzestrzeń.