Do czego służy windows Imaging Component (WIC)


(kurzel131) #1

Wyguglowałem i nie mogę się doczytać czy to tylko aktualizuję kodeki i formaty graficzne ?? na jakimś forum pisał gość ,że pyta o niego apropo instalacji .net framework 4 ale ja nic takiego nie miałem.

PS mam go na swojej liście do walki z malware i w tym momencie byłby 5 kołem u wozu.


(deFco247) #2

https://research.microsoft.com/en-us/um ... codecs.htm


#3

kurzel131 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(kurzel131) #4

LOl czyli grafika i video

może ktoś zna jakiś mały program do łatania dziur albo do walki ze specjalnymi malware?

kates killer sie nada?


(deFco247) #5

SecurityCheck: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3080641 (program sam też jest co pewien czas aktualizowany, więc musisz go przynajmniej co tydzień pobierać na nowo).

Malwarebytes' Anti-malware


(kurzel131) #6

Mogłem zamieścić listę tego co już mam a akurat oba są. Zrezygnowałem z k-lite i ściągłem od picasso wszystkie do innych infekcji. Wszystko mam na płycie, jeden wyjątek na pendrive do resetu haseł. Znaczy prawie została mi uporządkowana netografia i więcej obrazkowych opisów.

Takie pytanie przed zamknięciem, mając zdanego praktycznego technika na 91% mogę siebie uznać za experta jeżeli chodzi np o obsługę np combofixa? plik z instrukcjami skanerów, który wydrukuję zajmuję około 2MB.