Do czego służy zworka w GALAXY 8600 GE?

Taka zworka z niebieskim takim dzyndzołkiem plastiokowym, żeby można było łatwo wyciągać?

do zmiany napięć lub do przełączania pomiędzy dwoma biosami, 7600GS od galaxy miała obie te zworki, więc to pewnie któraś z tych, docztyaj w instrukcji

pewnie do zmiany obrazu wyświetlanego na tv pal, ntsc.

Przeczytaj w instrukcji.

Niestety nie ma :slight_smile:

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 14:32

A czy mój Core 2 Duo 6750 może ograniczać ta kartę? Chyba nie?

NIE!

sprawdź na stronie producenta lub recenzje karty na serwisach www.

http://ocm.pl/content/view/Palit_Sonic_ … 0GE/2.html

To nie do pomyślenia ! Mam wersję 8600 GE i nie mam tej zworki czerwonej i buzera !

obraz002nq0.th.jpg

widocznie producent tego nie przewidział… albo się wycofał z jej umieszczania albo jeszcze w tej rev. nie dodał takiej możliwości, jak można wyczytać w artykule niebieska służy do resetowania ustawień oc karty.

Ogólnie to przetaktowali tą kartę…zamiast burzy w STALERZE mialem takie paski dlugie arty…musialem polozyc paste zalmana bo tamta byla napackana. I dochodzilo do 80-82 stopni…a teraz to zaraz sprawdzę :slight_smile:

nie ma się co dziwić ta karta to chwyt marketingowy z tymi zegarami na 2GHz, karta stabilnie powinna pracować z zegarami 1800-1900. spróuj zaniżyć taktowania w AtiTool. jak będzie ok to zmodyfikuj BIOS i reflashuj go z nowymi stabilnymi zegarami, chyba że po poprawieniu pasty termo-przewodzącej będzie ok.b

Paste nalozylem juz 4 dni temu i teraz jest OK. Stress 65-66 stopni.