Do czego ten kabelek?

Troche czasu już mam kompa ale kiedy kuzyn ostatnio kupił sobie dvd do kompa i w zestawie był kabelek (chyba aux sie nazywa :lol: ) nie umiałem mu powiedzieć do czego on jest. No właśnie po co ten kabel//???/ JA U SIEBIE NIC TAKIEGO Nie mam i nie widze potrzeby zeby mieć, a może powinienem?? :slight_smile:

Zastanów sie wkońcu jaki to kabel

Dobrze by było jakbys pokazał jakieś zdjęcie

Jakbynm wiedział dokładnie co to za kabel to bym sie nie pytał :stuck_out_tongue: ale wiem jedno ze jak kupujesz nowy np cdrom to dostajesz do niego kabelek który podłanczasz pod napęd i płyte główną Moje pytanie jest jaką funkcje spełnie on w kompie??

Jezeli jest to kabel AUX to mozesz dzieki niemu podlaczyc komputer do kolumn(wiez ,wzmacniacz itp.)

Faktycznie to by ulatwilo sprawe…

Może to chodzi o nagrywarkę zewnętrzną pod USB ? :?

dzięki za zainteresowanie ale jeszce nikt nie trafił, wycofuje to nie jest kabel Aux jest to cienki babel z 4 pinową wtyczka na końcu którą podłancza sie pod cdrom a drugi koniec pod płyte główną w gniazdo AUX (tak jest oznaczone na płycie, przeważnie są 2 jedno białe a drugie czarne)

Czy chodzi może o ten kabelek?

kabel2ns.th.jpg

może i chodzi o ten kabelek Strumienianin ale nie widze zdjęcia ani linku od ciebi/???

Nie widzisz? :?

No to masz linka:

http://img68.exs.cx/img68/7966/kabel2ns.jpg

cienki kabelek od CD-Romu do płyty gł. jest po to żeby dźwięk szedł prosto z płyty CD do karty dźw. Omija to praktycznie proca i nie wykorzystuje wcale jego mocy. Dotyczy to tylko płyt w formacie audio - dxwiek z mp3 lub wv tym kablem nie leci.

Tak nareszcie to jest ten kabelek :smiley: A więc na co on jest???

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dzięki strumienianin :slight_smile: może sobie sprawie tai kabel, ale chyba raczej nie i tak rzadko a raczej wogóle nie słucham nuty audio z cdromu w kompie