Do fanów Roberta Kubicy! Wspomóżmy Naszego mistrz. Zachęcam!

Drodzy Fani Roberta Kubicy!

Nieczęsto zdarza się, aby bez jakichkolwiek zahamowań wszyscy kibice Roberta Kubicy mogli wziąć udział w jednej, naprawdę wspólnej akcji.

Okoliczności sprawiły jednak, że nadwiślański podmuch optymizmu i wsparcia jest potrzebny Naszemu Kierowcy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. I stąd też Akcja "Mozaika dla Roberta”, która wykuła się pośród wielu inicjatyw poruszanych na łamach niniejszego portalu.

Jest to Akcja, celem której jest stworzenie portretu-mozaiki Roberta Kubicy ze zdjęć nadesłanych przez jego fanów. Wystarczy zalogować się i umieścić na naszym serwerze własne zdjęcie. Dajemy Wam do dyspozycji narzędzie, które automatycznie skadruje zdjęcie do rozmiarów, jakie są wymagane do dalszej pracy.

Zdjęcie Roberta zostanie wydrukowane w formie plakatu, wymiar jest uzależniony od ilości nadesłanych zdjęć. Przy założeniu, że będzie to 15 tysięcy zdjęć, wielkość plakatu będzie oscylować wokół rozmiaru 150 cm x 200 cm. Mozaika zostanie przekazana Robertowi Kubicy - już my się o to postaramy!

Plan jest taki, by każdy z Was, po zakończonej akcji, otrzymał możliwość pobrania pliku

ze strony w wersji nadającej się do druku. Informacje będą również na bieżąco podawane na stronie Facebookowej akcji "Mozaika dla Roberta.”

Chcielibyśmy, aby Robert poczuł naszą pozytywną energię, płynącą z tysiąca serc polskich kibiców! Waszych serc…

źródło: http://f1zone.pl/news/9056/mozaika_dla_ … akcji.html

autor: Kibice&Przyjaciele

czy to wasza strona miala reklame w tv?