Do gier - 2500 zł

A jeśli teraz 1650Super teraz nie znajdę w sprzedaży ? xd

Do tego jak ceny znormalnieją za miesiąc może 2 to gtx 1660 S.

3-6 miesięcy, żeby dobrze sprzedać i kupić nowe. taki mam cykl. Jak juz odszedłem od poleasingowych Delli Precision to trzymam się tego schematu.
A dzisiaj będę robił przekładkę obudowy
Miała byc wersja 5 ale , 3 tez dobra:
https://www.morele.net/obudowa-fractal-design-define-r3-usb-3-0-black-pearl-bez-zasilacza-fd-ca-def-r3-usb3-bl-428897/

Nabyłem okazyjnie za 150 lekko używana z jedna ryską z boku

A coś trochę droższego z karty graficznej na ten moment ?

Droższego? Do tej i3 10000 1660Super jest idealnym partnerem, jak po kosztach to od biedy 1650SUper, ale szkoda bo zysk minimalny na gotówce a strata na wydajności ….

Tylko jak na złość nie ma kart na rynku

Buda fajna, sam mam Define R5, dodałem tylko 2 wentylatory BeQuiet do kompletu i jest cisza, chyba że idzie heavy gaming z wieczora :wink:

To od biedy możesz na Radeona 5500, 5500Xt czy 5600 i 5600XT popatrzyć.
To mniej-więcej szczebel kolejno 1650, 1650S, 1660, 1660S.
Dokładne testy porównawcze są na YT, z głowy nie powiem ile % różnicy.

Ja staram się osiągnąć nirwanę ciszy. Po tych dellach ciężko. Juz 3 razy zmieniałem chłodzenie na procku,(wraith prism okazał się bezgłośny) mam jakieś wiatraki 12 cm. Będę dzisiaj kombinował. i nawet nie chcesz wiedzieć ile kosztowały te wiatraki.

Panowie potrzebuje tylko płyte do tego dobrać

Ile Ci wyszło?
Z porządnych np. taka, a po kosztach dowolna najtańsza.
https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-mag-b460-torpedo-7348426/

Ewentualnie porównaj parę Ryzen 3100 i B450DSH, czy nie wyjdzie taniej, bo Intel ma drogie płyty.
Procki są praktycznie identyczne, tylko kolorem się różnią.

Płytę miałem za 200 zł ale jej na rynku aktualnie nie ma a i tak musi tylko chipset pasować do procka

Teoretycznie tak, praktycznie może nie obsłużyć pełnej prędkości RAM lub grzać się przy mocniejszych modelach, ale do I3 wystarczy najtańsza, później będziesz się martwił. :slight_smile:

Poszukaj na Allegro te duże sklepy maja outlety i możesz na gwarancji dostać prawie nówkę np. z 14 dniowego zwrotu.

Ale ta twoja co wysłałeś też będzie git ?

… była git, bo cena wzrosła. Weź dowolna na ten socket i wsio, na i3 starczą.

1 polubienie

Grafike szukaj outletową lub używaną typu GTX1650 super lub RX 5500 XT.