Do ilu stopni mozna przenosic dyski zewnetrzne

(comandos21) #1

Jak w temacie :slight_smile:

(lordjahu) #2

do ilu si─Ö chce. Pod warunkiem ┼╝e nie s─ů w┼é─ůczone i si─Ö odczeka a┼╝ nabior─ů temperatur─Ö pokojow─ů. No chyba ┼╝e w temacie chodzi tobie o stopnie nachylenia, to powiem Ci ┼╝e w 360* :slight_smile:

(comandos21) #3

dysk zwykly w obudowie aluminiowej bd przenoszony przez 30 min. w temperaturze ujemnej. Jaki jest max czas i jaka temp. - chodzi mi o fabryczny limit

(lordjahu) #4

A fabryczne limity to trzeba szuka─ç na stronie producenta lub w instrukcji do┼é─ůczanie do urz─ůdzenia - i tam szukaj, a jak masz problem to podaj mo┼╝e pe┼én─ů nazw─Ö urz─ůdzenia. Ja np sw├│j dysk Samsung 2TB SATA ST2000DL003 64 MB przenosi┼éem te┼╝ w aluminiowym opakowaniu (robi mi za dysk zewn─Ötrzny) przy minus 10 stopniach i problemu nie by┼éo.

(comandos21) #5

toshiba 160gb tez jako zewnetrzny slu┼╝y

(mktos) #6

Jeden z dysk├│w przeno┼Ťnych jakie mam podane ma przez producenta, ┼╝e mo┼╝na go przechowywa─ç w temperaturze od -40 do 60 stopni, a u┼╝ywa─ç od 5 do 50 stopni (Celsjusza).

comandos21 , na forum u┼╝ywamy polskich znak├│w (┼╝, ┼é, ─ç, ┼Ť, ─ů itp.). Prosz─Ö wyedytowa─ç swoje posty i poprawi─ç co trzeba. Niezastosowanie si─Ö do pro┼Ťby b─Ödzie skutkowa┼éo przeniesieniem tematu do ┼Ťmietnika.

(comandos21) #8

sorry za polskie znaki:) pisz─Ö z telefonu