Do jakich celów używasz komputera?

Ja używam go do tworzenia grafiki komputerowej,surfowania po necie,uczestniczenia w tym forum,oglądania(od czasu do czasu))filmów,pisania,grania w różne gry,słuchania muzyki i tworzenia muzyki!

Jak korzystacie z komputera?A może wykorzystujecie go w jakiś inny,całkiem nowatorski sposób???

Do surfowania po necie do grania słuchania muzyki, oglądania filmów i wiele innych rzeczy.

do wszystkiego :slight_smile: tak w skrócie :stuck_out_tongue:

Po to jest net zeby z niego korzystac w pelni!! a nie do wybranych celow lub… czynnosci heh :smiley:

J to głównie surfuje po necie, robie zakupy, gram oraz pisze wypracowania na polski poniewarz polonistka mi tak kazała, bo nie doczytuje się mojego pisma :smiley: :smiley: :slight_smile:

forum, czytanie wiadomości, gierki to rzadkość (teraz pykam sobie w Magic: The Gathering) no i programowanie :]

Zazdroszczę !!

Ja prawie do wszystkiego,ale głównie to przebywam w internecie

Do wbijania gwoździ :hahaha:

Szczególnie dobry jest do tego celu HDD :PPP

HHHmmmmmm???

Najbardziej do pracy, ale czasami też i do zabawy. :smiley:

No co się dziwisz - Fiesta myśli że jest zabawny :slight_smile:

Trzeba będzie post o wbijaniu gwoździ umieścić w dziale “Sprawdzone Porady” :wink:

:hahaha: :hahaha:

Chyba oto Fieście chodziło,więc nie można mieć mu tego za złe! :smiley:

Do wszysstkiego co się da. :evil: :evil: :evil:

Noo do wielu rzeczy. Internet to nieograniczone źródło informacji i wiedzy :lol:

Zgadzam się z tym całkowicie,tylko czasami potrzebną informcję znajduje się po sekundzie a czasami szuka się pare dni.Niektóre potrzebne tematy ukryte są pod dziwnymi hasłami. :?

Masz rację Kerimusie ale mimo wszystko komputer z internetem jest to najszybsze źródło zdobywania informacji.

To mnie tym dobiłeś :stuck_out_tongue:

Śmiałem się z dobre 7 minut :lol:

To jest raczej powód do płaczu…

A co byście powiedzieli na to, żeby userzy zrzucili się na młotek dla Fiesty?

Idą swięta, ładnie się zapakuje, wyśle priorytetem i będzie super prezent pod choinkę :slight_smile: