Do jakich celów używasz komputera?

Do pisania, śmigania po necie, do rzeźni w ciekawe gierki, do słuchania muzy itp. (ogólnego przeznaczenia) :smiley:

NO tym to mnie rozwaliłeś dopiero się podniosłem z ziemi

To oczywiście był żart. :wink: Ale,można sobie wyobrazić jaka kompozycja by powstała. :shock: :stuck_out_tongue:

Słucham muzyki i ogladaam teledyski, czasem bawię się PHP :slight_smile:

Używam komputera głównie do surfowania po necie. Poza tym: oglądam filmy, słucham muzy, gram itp.

  1. do internetu

  2. do filmów

  3. do muzyki

  4. do grania jak coś wpadnie a w londynie nie mam dostepu do gierek tych nowych:(:frowning:

  5. do placenia za energie :smiley:

1.Do suchania muzy

2.Do grania (oczywiście … :o )

3.Do tworznia grafki ( w Blenderze :smiley: )

4.Do pisania programików w C++ ( kiedyś pisałem w Pascal’u)

do jakich celów?? żeby wycelować prosto w środek obudowy moim nowym młoktiem :smiley: , a tak serio: net, gry, muza, nauka

Mam nieraz ochotę żeby tego kompa z młotka równo przycelować :twisted: :twisted:

hmm głównie to do siedzenia w necie (www, mail, gg, tlen).

ostatnio bardzo dużo czasu spędzam przed kompem na czytaniu książek w e-book`ach .

po za tym jeszcze muzyka sączy się niemal całą dobę.

no i czasem w coś zagram jak znajdzie się czas, ale częściej niż za grę wolę wziąć sie za jakiś kurs programowania czy za testy jakiegoś softu będącego w alphie/becie - zawsze sie komuś pomoże a i samemu zdobędzie jakieś nowe doświadczenia.

Ja przewaznie uzywam do grania,ale rowniez do surfowania po necie i do słuchania muzyki. :wink:

Do słuchania muzy i do pisania na forach

głownie do słuchania muzy, siedzenia na kilku forach i do oglądania filmów (przyrodniczych).

do internetu przedewszystkim, muza jakies gierki nauka zakupy :slight_smile:

Ja przede wszystkim do neta, pózniej do muzy. :wink: :wink:

moje zdanie na temat muzy> to jak jush to tylko niezle audio komp to komp :stuck_out_tongue:

Ja uzywam kompa przede wszystkim do pracy - pisanie ksiazek, robienie stron internetowych, oraz amatorsko programowaniem w c++ i delphi. W wolnych chwilach pisze na tym forum, słucham muzy i gram :lol:

to detgo uzywam!!