Do jakiego urzędu pisać, aby zwrócili pieniądze za grę cyfrową

do kogo mam napisać, aby ps strore mi zwrócila pieniądze za grę? nie umiem w tą grę grać. chodzi o grę Śródziemie: Cień Mordoru na ps4.

napisałem do playstation z prośbą, ale mi odmówili. napisałem także, że jestem niepełnosprawny z problemami dłoniami.

Jeśli tą grę można było zwrócić (zazwyczaj 1-2 dni po zakupie) według regulaminu zakupu który zaakceptowałeś to wystarczy prosty formularz.

Jeśli gra nie podlega zwrotowi to nic nie zrobisz, możesz podać ich do sądu ale prawdopodobnie nic nie wskórasz i do tego obciążą cię kosztami procesu sądowego.

Czytaj swoje prawa zanim coś zrobisz.

PS. Jeśli masz niepełnosprawne dłonie to kup sobie Xboxa z kinectem. Na serio myślałeś że ktoś weźmie na poważnie te dłonie?

PPS. Grałem w Shadow of Mordor i jest to gra z jednym z najprostszych układów przycisków do nauczenia. Jesteś pewny że próbowałeś w to grać?

Idź do rzecznika praw konsumenta w swoim mieście może coś ci podpowie.

Przykro mi, ale  żaden urząd  ci nie  pomoże z  racji tego że nie  nastapiło naruszenie  przepisów. Zamówiłeś  produkt który został Ci udostępniony bez wad  etc i jednie z  powodu Twoich ograniczeń nie  jestes w stanie z  niego skorzystać - ale  to ty powinieneś przed zakupem  upewnić się że  dany produkt jest dla Ciebie  odpowiedni. Jedyna szansa  jaką  widzę  to pisanie  bezpośrednio do centrali Sony bo z doświadczenia wiem że  polskie oddziały koncernów  działają wg zasad  bandyckiego kapitalizmu czyli kupiłeś  to spadaj   

tak, grałem, trzeba wciskać np, r2 i l2 aby z łuku strzelać, na początku gry, po skoku z wieży.