Do jakiego użytku Microsoft Office Enterprise 2007?

Witam. Kupiłem laptopa 3 lata temu i dodany był do niego ten pakiet. laptop z Windows 7. 

 

Do jakiego on jest użytku?

 

Czy hipotetycznie mógłbym go używać komercyjnie?

sejf12, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

 

Następnym razem przeczytaj z łaski swojej opisy działów, a nie zamieszczaj temat w pierwszym lepszym.

Do użytku domowego.

Zależy jaką komercję masz na myśli.

Nieważne co było dodane, ważne czy masz na to licencję, czy raczej po prostu poprzedni użytkownik gapa nie usunął pakietu z laptopa. Licencje Enterprise to raczej drogie rzeczy są …

Kupowałem ze sklepu laptopa. Gwarancja już minęła, laptop zaczął psuć się oczywiście. Było to opisane na stronie przedmiotu, że jest TEN Office dodany. Więc nikt nie zostawił tego pakietu, bo czegoś nie usunął.

 

Tak jak pisałem jest to wersja 2007. Chodzi mi o takie wykorzystanie, że jakbym stworzył w Wordzie jakiś plik dla kogoś odpłatnie.

 

Nie chodzi o wykorzystanie w firmie, biurze.

 

 

Czy teoretycznie mógłbym tego tak używać czy muszę kupić coś nowszego?

Jesteś pewien że to wersja Enterprise ? Pytam, bo takie licencje nigdy nie były “dodawane” do jakiegoś sprzętu.

I sprawdź czy to wersja oryginalna czy spiracona :slight_smile:

Jak to nie - znam kilka firm, gdzie jakiś magik właśnie tak dodawał gratis 2007/2010 z kmservice.exe :wink:

Chyba to licencja domowa. Nie jestem pewien, ale posprawdzam.

enterpise do sprzetu raczej to wersja spiracona na 99%

nie, to wersja home student czy coś takiego

“Office 2007 dla użytkowników domowych i uczniów” (aka Home and Student) nawet na pasku tytułowym pokazuje zdaje się komunikat “nie do użytku komercyjnego”.

Czytałem o tym na forum w podobnych tematach. Laptop stracił gwarancję i system padł, robiłem recovery z F2 i straciłem pliki, a wiedziałem, że miałem dodanego jakiegoś offica na poczatku i się zastanawiałem jakiego.

Jestem pewien w 100 procentach, że był to Office Starter 2010 PL.  Do dziś można go zainstalować  na Windows Vista i wyżej:nawet na Windows 8.1 i Tecnical Preview http://youtu.be/rWdydT9PHXU

http://youtu.be/dARX6sKjKJA

Wystarczy  mieć dostęp do Programu inicjującego modułu Szybka instalacja pakietu Microsoft Office: Toothpick.exe  bardziej znany pod nazwą setupconsumerc2rolw.exe.

Po  uruchomieniu tego programu pliki instalacyjne Office Starter ściągane są  z serwerów Microsoftu  i następuje instalacja pakietu.