Do jakiej gierki chętnie wracacie?

Witam!

Chciałbym poznać Wasze zdania…

Do jakiej gierki chętnie wracacie?

W co lubicie sobie w wolnych chwilach pograć?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

ja do GTA IV NFS MW FIFA 09

Gothic :wink:

Ja wracam tylko do Space Rangers 2: Rebelia. :slight_smile:

Ja często pogrywam w S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla, Need for Speed: Undercover, Metin 2.

Ale miewam też takie dni, w których mam ochotę pograć w starą, dobrą grę, jaką jest Need for Speed: Porsche. Trzeba przyznać, że jak na tamte czasy, gierka po prostu zmiatała konkurencje. Aż się łezka w oku kręci, jak sobie przypomnę te czasy…

Gothic 2 + Noc Kruka. Nie wiem czemu, jedyna gra do której bardzo często wracam.

Zdarza mi się jeszcze pograć w Diablo. Do niedawna często wracałem do Ultimy Online - moim zdaniem najlepszej gry MMO, niestety chyba już umarła.

Generalnie ostatnio mało gram, więc takiego Diablo zbyt często nie ruszam, częściej wracam do takiego Counter-Strike, którego mogę sobie uruchomić, postrzelać i wyłączyć, bez żadnych poziomów i innych takich wymagających czasu.

Napewno ja wracam do tzara, mohaa, call of duty 1, nfs underground 2(najlepszy nfs), metin 2 i napewno cs, ale wg mnie tzar wymiata

@Eidems

Fakt Tzar jest świetny. Z w miarę podobnych gier, o podobnej grafice polecam też Majesty, nie wiem czy grałeś czy nie, ale też polecam.

San Andreas, narazie tylko to przychodzi mi na myśl. Według mnie ta gra miała to “coś”, ten klimat którego według mnie nie ma IV. Całą noc nie spałem przed premierą San Andreas. Zakupiłem wersje kolekcjonerską z mapką i resztą ■■■■■ół. San Andreas ma wiele ciekawych, fajnych rzeczy, szczegółów bez których czwórka traci w moim spojżeniu. Pierwszy z brzegu przykład to np. pustynie… ahh. Zagadki, mapa wisząca na ścianie w barze nie daleko Arey 51 z zaznaczonymi jakimiś miejscami.

Bardzo dobrze wspominam również NFS: Underground 2. Według mnie najlepsza część z serii. Z chęcią wracam również do Anno 1602. To chyba na tyle. Gdyby jeszcze coś mi sie przypomniało mniej ważnego, bo te najważniejsze wymieniłem to napewno tu wróce i napisze :slight_smile: .

Ja uwielbiam CRpg to za tym idzie wszystkie Gothicki ale chyba teraz skusze się pograć w Risen… :slight_smile:

Need for Speed : Hot Pursuit 2.

Pierwszy raz widziałem u kolegi, spodobała mi się. Nie umiem jej na zawsze powiedzieć papa

Gothic. Medal of honor. Call of duty.

EU07 Symulator kolejowy … nie wracam, chętnie gram od czasu do czasu, :

http://www.eu07.pl/ . Szczerze polecam :slight_smile: