Do kiedy sprzedaż XP

Witam,

do kiedy będę mógł jeszcze zakupić windowsa XP do mojego lapka bo chce zmienic na XP a nie mam aktualnie kasy by to zrobić i zastanawiam się czy muszę się spieszyć czy jest jeszcze luz…

Acha i jeszcze jedno, może jest możliwość downgrade’u do XP ? bo kiedyś tak można było zrobić, czy to nadal jest do zrobienia:?:

MAM WINDOWS VISTA ULTIMATE

pozdrawiam

Posiadając Vistę Business i/lub Ultimate można zrobić downgrade do XP Pro. Nie musisz więc wydawać pieniędzy na Windowsa XP, musisz tylko zdobyć (pożyczyć od kogoś) nośnik i klucz.

Windows XP Pro będzie oficjalnie w sklepach do końca maja

więcej: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … Windows+XP

Ale to niby czemu ? ja chce zrobić downgrad’a na legalu czemu miałbym pożyczać klucz

Nie rozumiem ??

Inaczej tego nie zrobisz. Nie da rady zainstalować XP na kluczu od Visty. Po instalacji XP musisz przeprowadzić aktywację systemu, więc dzwonisz do konsultanta MS i informujesz go, że zrobiłeś downgrade Visty OEM do XP Pro. On podaje Ci identyfikator który aktywuje system. Cała procedura jest legalna.

A czy mogę użyć swojego CD’ka od XP Home czy nie ?

Z tego co zrozumiałem z wypowiedzi powyżej, to możesz zrobić downgrade do XP pro, więc nawet jeśli jest możliwość do XP home to xp pro jest lepszy w obsłudze sieci.

Downgrade można zrobić tylko do XP Pro, tak więc ani nośnik ani klucz od Twojego XP się nie przyda.

A ty na czym pracujesz ? XP czy Vista … robiłeś może kiedyś downgrade ?

Pozdrawiam

Slackware Linux 12.1 :twisted: Tak, downgrade robiłem kilkanaście razy i dzwoniąc do konsultanta nigdy nie miałem żadnych problemów z przeprowadzeniem aktywacji systemu :slight_smile: Na Twoim miejscu zastanowiłbym się raczej czy znajdziesz wszystkie sterowniki pod XP do Twojego laptopa, bo różnie z tym bywa.

No ok a fakt że mieszkam w Wielkiej Brytanii przeszkadza w przeprowadzeniu takiej operacji ?

Nie wydaje mi się aby był to problem. Z tego co mi wiadomo bezproblemowo wykonuje się telefony z GB do PL :wink:

Proszę bardzo:

źródło: techpowerup

Wydaje mi się, że starczy zadzwonić na infolinię firmy z której masz laptopa i zapytać się jak wykonać downgrade do xp.

Witam ponownie,

czy ktoś może mi pomóc znaleść informacje na temat jak legalnie wykonać downgrade z Vista Ultimate do Windows XP na moim laptopie ASUS G1 Series ?

dzięki

Pozdrawiam