Do pobrania bezpłatny program "Robię prawo jazdy"

Dzień dobry wszystkim.
Nie chcę pytać o oprogramowanie, ale chciałbym przedstawić tutaj własną - całkowicie bezpłatną aplikację, którą stworzyłem jako alternatywę dla podobnych, ale płatnych aplikacji.

W związku z zamiarem zrobienia kursu na prawo jazdy kat. A, zacząłem poszukiwać możliwości wstępnego samokształcenia teoretycznego. Jednakże wszędzie, gdzie trafiłem, okazywało się, że nawet, jeżeli sam „egzamin” (czy raczej należałoby powiedzieć „symulator egzaminu”) jest bezpłatny, to już dostęp do kursu zawierającego pełną listę pytań i odpowiedzi - nie. W efekcie zawziąłem się w sobie i opracowałem własną aplikację, która pierwotnie miała posłużyć mnie osobiście, jednakże z czasem uznałem, że może z powodzeniem zostać wykorzystana przez innych potrzebujących.

Program nazywa się ROBIĘ PRAWO JAZDY i wykorzystuje oficjalną bazę pytań, odpowiedzi oraz plików multimedialnych opublikowanych przez Ministerstwo Infrastruktury. Co równie ważne, postanowiłem, że będzie całkowicie bezpłatny - nie wymaga opłacania żadnych abonamentów, wysyłania smsów, ani rejestracji. Po zainstalowaniu użytkownik od razu uzyskuje pełną funkcjonalność, bez zablokowanych opcji, czy tzw. „zakupów w aplikacji”.

Po uruchomieniu aplikacji i wybraniu interesującej go kategorii, użytkownik ma do dyspozycji dwa tryby pracy: Nauka, w którym uzyskuje dostęp do wszystkich pytań wraz z zaznaczonymi prawidłowymi odpowiedziami, oraz Egzamin, symulujący prawdziwy egzamin, w czasie którego należy odpowiedzieć na szereg pytań, wybranych losowo spośród wszystkich dostępnych.

Program można pobrać z mojej strony: www.robieprawojazdy.pl
Gdyby ktoś potrzebował, można korzystać. Pozdrawiam

1 polubienie

Może na Androida teraz??

Moim zdaniem nauka do testów na prawo jazdy na Androidzie nie jest dobrym pomysłem. Tworząc aplikację skupiłem się m.in. na tym, aby interfejs modułu „Egzamin” był w jak największym stopniu zbliżony do tego, z którym użytkownik spotka się podczas właściwego egzaminu na prawo jazdy, po to, aby podczas nauki mógł się z nim niejako oswoić. Natomiast na większości urządzeń wyposażonych w system Android, ze względu na ograniczony rozmiar ekranu, taki interfejs jest niemożliwy do uzyskania. Pozdrawiam

Ok twój wybór.