Do pokoju 30m2 - Plafon LED z wentylatorem

Co myślicie o tym do pokoju 30m2? Chodzi mi czy da radę światło, czy oświetli cały pokój i czy wentylator jak włączę da rade schłodzić pokój. Zamontowany będzie tak jak obecna lampa na suficie, na środku pokoju. Pisze, że świeci 60W, ale 60W całe to kółko czy jak odpowiednik 60W zwykłej żarówki.
Co jakby sie spaliły te LED-y to je sie jakoś wymienia czy do kosza całość?

Ciężko znaleźć odpowiedzi na pytania moje i dylemat kupić czy nie. W najbliższym Leroy koło mnie Lublin Felin oznaczonym na stronie jest promocja z 499 na 399 zł

Doradzcie prosze czy warto i czy do takiego pokoju opłaca się.

Najprościej jakby w sklepie był na makiecie i włączony to byś zobaczył jak świeci. Samą liczbą W nie masz co się tylko sugerować, patrzysz też na ilość lumenów - ile światła daje. Zleży po prostu, jak dużo go chcesz w pokoju. Leroy chyba nie robi problemów ze zwrotami? Jak nie, to kup, zamontuj, a jak będzie za mało światła to a) szybko zwróć b) dołóż inne źródło

Nikt Ci nie będzie się bawić w naprawę takiej lampki - chyba, że masz kumpla elektronika co zajrzy tam za flaszkę (często jednak elementy są klejone lub nawet zalewane i nie da się “otworzyć” bez zniszczenia więc może być ciężko złożyć z powrotem a identycznego modułu pewnie nawet się nie kupi)
Jeżeli zepsuje się w ciągu dwóch lat to mając paragon i oryginalne opakowanie powinieneś bez problemu móc reklamować w sklepie. Np. jak jakiś czas po zakupie zacznie migać - jest to wtedy wada fabryczna. Tu masz jeszcze wentylatorek, który też może “paść”.

Moim zdaniem za słabo. Liczy się około 300 lumenów na m2 salonu, chociaż to wszystko oczywiście zależy od preferencji i umeblowania.

Czyli jak mam lampę na 5 żarówek i wkręcone 5 żarówek LED, każda 7W co daje 35W LED to to mając 60W LED będzie mniej dawać światła? Dodam, że teraz jak 5 żarówek włączę to niektórzy się śmieją, że tak jasno to z kosmosu mnie zobaczą :stuck_out_tongue:

Coś się tak tych W uczepił. W to tylko pobór mocy. Możesz mieć dwie żarówki 5W i jedna dawać 300 lm a druga 500 lm (czyli więcej światła) z uwagi na jakość wykonania i zastosowanych elementów.
Zwróć też uwagę na barwę światła, bo nie wędzie zimna pasuje (wtedy jest takie białe “sterylne” oświetlenie, dobrze się nadaje do np. podświetlania czegoś ale nie jako główne źródło świata, tutaj raczej ciepła)

Tu masz w miarę rozpisane ocb:
https://sklep.ledlumen.pl/content/20-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-oswietlenia-led

Ale ja mówię już pomijając te Waty to mam pięć żarówek z jednego pudełka Philipsa i maja tyle samo Lumenów, a na pudełku od tej lampki z wentylatorem pisze, że ma więcej lumenów i zmianę barwy.44Ogólnie mówicie, że to jednorazówka, jak się zepsuje to do kosza?

Jeśli szukasz najlepszego sklepu internetowego z lampami i oświetleniem koniecznie odwiedź https://sklep.argon-lampy.pl/