Do posiadaczy kart GeForce MX440SE

Właśnie przeczytałem w portalu http://www.gta.pl, że informacja o tym, że gra GTA: San Andreas na PC nie działa na wymienionej w temacie karcie, jest nieprawdą :).

Oto treść tej informacji:

"A ściślej, dla posiadaczy takowej karty graficznej. Otóż, jeden z użytkowników forum http://www.gtaforums.com odkrył, iż na karcie graficznej GeForce 4 MX GTA: San Andreas nie działa. Dzieje się tak, gdyż owe karty nie obsługują pixel shaderów, które wykorzystuje najnowsza odsłona GTA.

Informacja znalazła oficjalne potwierdzenie w biurze pomocy technicznej Rockstar Games.

Widać, że oprócz niezadowolenia, jakie przyniosło graczom wydanie wersji kolekcjonerskiej, trzeba się pogodzić z tą smutną wiadomością i sprawdzić jeszcze raz własny sprzęt, przed dokonaniem zakupu Grand Theft Auto: San Andreas."

Natomiast to jest dopisek do niej:

"Inne stanowisko w sprawie GF4 MX’ów ma Take 2. Jak można wyczytać na ich stronie, a dokładniej tutaj, Grand Theft Auto: San Andreas było testowane właśnie na kartach GeForce4 MX440 i nie wykryto żadnych problemów z grą. Tak więc, wydaje się, iż gra jednak będzie chodzić na kartach GF4 MX. To zapewne bardzo dobra wiadomość dla wielu z Was, gdyż te karty są bardzo popularne w Polsce.

Zastanawiające jest jedynie, czemu Rockstar Games wczoraj oficjalnie potwierdziło, iż najnowsza część gry nie będzie chodzić na tych kartach, a dziś Take 2 podało przeciwne stanowisko w tej sprawie.

Będziemy Was informować na bieżąco, jeżeli któraś z firm zmieni swoje stanowisko w tej sprawie."

Sam mam kartę GeForce MX440SE i cieszę się ze stanowiska firmy Take2.

witam

jestem tego samego zdania

Rockstar Games nie powiem w co sobie leci a Take 2 to super ziomki a nie jak R* :smiley:

super wiadomość

a czy na mojej bedzie łaziło ??

mam GF MX 4000 :-o

Sorki za drobny OT:

A jest cień szansy że pójdzie na GF 2 mx/mx 400 ?

70% nie 50% tak :D.

Raszej nie pójdzie :?.

Ja znam gościa, u którego GTA: San Andreas działa na jego starym komputerze (Intel Celeron 466 MHz, 256 RAM oraz karta graficzna NVIDIA GeForce 2 MX).

jeśli GTA SA bedzie wymagalo ps1.0 to na żadnym MXie nie pojdzie :lol:

U mnie chodzi płynnie na GF2 MX400 trochę podkręconym, AXP2400+ 256DDR, czasem troche zwolne ale ogólnie ok na 1024x768x16

Słyszałem że chodzi na Ge Force 2 MX 400. Kolega ma i mówił że mu poszło. Cóż…chyba będe musiał dokupić tylko ramy :slight_smile:

Niby wymaga PS, a działa nawet na GF2. :?

z tego co zasłyszałem to te pixel shader były potrzebne…aby można było oglądać swoje odbicie w lustrze w sklepie.

takie samo przemyślenie przeszło mi po zagraniu w versję na ps2.

No bo w sumie wg. mnie SA jest graficznie brzydsze (ten ogień z luf…).

panowie ja tu proponuje zakupic radka 9550 za około 240zł i pojdzie bez problemu a co do MX 440 sam owa karte posiadam i nie mam zamiaru grac na tym badziwiu jesli nawet bujdzie co to za przyjemnosc 800x600 low a na radku na bank cos bedzie mozna wycisnąc no i ma dx9.0 i shadery 2.0 :slight_smile:

Na GF4MX440 moze pojdzei ale co to za chodzenie gry?? Straszna maskara. Chcecie grac na low albo ultra low?? Lepiej kupic radka 9550 (jak mowil poprzednik) i zero kloptow. Ta gierca pojdzie na High. Mi HL2 chodzi na high na Atlhonie 2600+ 768Ramu TwinMos i tym wlasnie radku 400/512. Pozdro

Ja mam GF2 , 128 RAM i gram normalnie bez przycinek :slight_smile:

:o To już mogę być pewny, że gra mi odpali na medium 800x600 ;].

No ulżyło mi :smiley:

Kurde żeby mi tylko jakiś błąd nie wywalił (wystąpił problem z aplikacją…) bo to się ostatnio często zdarza.

Wlasnie zainstlowalem cieple San Aandreas z empku oczywiscie orginal i chodzi plynnie na Medium detalach na kompie o praamterach Celeron 1.7 512 Ram Krata Zintegrowana Intel Extrem Graphic :o :o spadam grac przesle zaraz screeny :x

Takie błędy występują zazwyczaj w piratach 8)

Zintegrowana…hmmm spox ze poszło na takiej :smiley:

Czekam na skriny :stuck_out_tongue:

Na oryginalnym VC mi się tak działo, reinstal pomógł, ale np. na ODS2 już nie, a mam oryginała ze sklepu (moge dać screen pudełka jak ktoś nie wierzy :o .