Do ściągania forum phpbb2

Witam.

Poszukuje programu, dzięki któremu mógłbym ściągnąć na dysk forum, ale forum z dostępem tylko na login hasło(mam konto oczywiście).

Testowałem już wiele programów do ściągania www, ale potrzebuje specyficznego…

Z góry wielkie, wielkie dzięki :smiley:

zaraz zaraz …

działające forum chcesz na dysk zassać ?

i żeby działało tak samo jak na serwerze ?

jeśli tak to zapomnij :stuck_out_tongue:

musiał byś ściągnąć całą bazę danych z serwera+pliki php, a tego nie dasz rady zrobić

EDIT: ech, author_vision szybszy :stuck_out_tongue:

Nie, nie chce żeby mi na dysku działało jak na serwerze. Chodzi o to żeby program ściągnał mi “suche” forum, które jednak wymaga zalogowania.

a to wymaga bazy danych i plików php :stuck_out_tongue:

logowanie również odbywa się za pośrednictwem bazy danych. zapomnij. o cel nawet nie pytam

Ej no bez przesady, nie ma na tyle “mądrego” programu aby wpisał 2 słowa w 2 pola? No, nie mówcie, że do tego trzeba bazy danych :o

program może i jest, ale potrzeba całego mechanizmu który umożliwia logowanie się. napisz proszę, po Co Ci logowanie do forum, które chcesz ściągnąć na dysk, bo możliwe, że czegoś nie rozumiemy

wytłumacze tak na chłopski rozum, bo chyba sie troche zaplątałem.

Program ma wejść na podany adres.

Kolejno ściągać podstrony.

Jeżeli wejdzie na podstrone, a tam wyskoczy, że trzeba się zalogować, to ma wpisać podany przezemnie login i hasło, dzięki temu tam wejdzie i zacznie dalej ściągać.

Ale ma jeszcze drugie wyjście z pytaniem. Jak zrobić, że jeżeli w przeglądarce jestem zalogowany, to żeby program też był traktowany jako zalogowany bo jest z moje go kompa/IP

Chyba, że tu problem tkwi w sesji.

jelcz żeby ściągnąć bazę danych z serwera, trzeba posiadać login i hasło administratora. Tak ja poprzednicy niemam pojęcia po co tobie takie forum na kompie w domu :o

cezaris1 , jelcz już wytłumaczył, że nie zamierza ściągać bazy danych…

jelcz , nie istnieje raczej taki program, przynajmniej nigdy nie widziałem czegoś na tyle “inteligentnego”