Do właścicieli Sennheiser PC 360

(Balon) #1

Jestem bardzo bliski kupna tych słuchawek, ale pozostaje mi mały problem. Otwarta budowa tych słuchawek sprawia, że wypuszczają one dźwięk na zewnątrz i jestem bardzo ciekaw jak to wygląda w praktyce. Mam współlokatora i nie wypada mi siedzieć przed komputerem w słuchawkach, które jednocześnie są głośnikiem na cały pokój.

W związku z tym chciałbym poprosić właścicieli tych słuchawek o przedstawienie sytuacji, a najlepiej nagranie filmiku, który pokazuje jak głośne są one podczas użytkowania.

Z góry wielkie dzięki!!

(Agatonster) #2

BalonPL ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Ulica Xd) #3

Ja posiadam inne słuchawki od Sennheisera, również otwarte(HD 407). Przy ustawionej maksymalnej głośniści oraz ciszy w pomieszczeniu współlokator będzie trochę słyszał, np w uczeniu się może to przeszkadzać. Ostatnio szedłem w nich ulicą i przy ustawionej maksymalnej głośności kumpel mógł z odległości 1m określić puszczany utwór. Jeśli jest cisza w pokoju spokojnie mogą służyć jako głośnki, jednak już w przypadku gdy jedna osoba gra, a dwie rozmawiają to nie idzie usłyszeć dzwięków z słuchawek.

Edit:filmik jak słuchawki są głośne...Ciężko będzie to określić ponieważ zalezy to rowniez od mikrofonu. Mogę zrobić ci porównanie głośności z motorolą e8, samsungiem solid lub samsungiem spicą