Do właścicieli Sennheiser PC 360

Jestem bardzo bliski kupna tych słuchawek, ale pozostaje mi mały problem. Otwarta budowa tych słuchawek sprawia, że wypuszczają one dźwięk na zewnątrz i jestem bardzo ciekaw jak to wygląda w praktyce. Mam współlokatora i nie wypada mi siedzieć przed komputerem w słuchawkach, które jednocześnie są głośnikiem na cały pokój.

W związku z tym chciałbym poprosić właścicieli tych słuchawek o przedstawienie sytuacji, a najlepiej nagranie filmiku, który pokazuje jak głośne są one podczas użytkowania.

Z góry wielkie dzięki!!

BalonPL ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ja posiadam inne słuchawki od Sennheisera, również otwarte(HD 407). Przy ustawionej maksymalnej głośniści oraz ciszy w pomieszczeniu współlokator będzie trochę słyszał, np w uczeniu się może to przeszkadzać. Ostatnio szedłem w nich ulicą i przy ustawionej maksymalnej głośności kumpel mógł z odległości 1m określić puszczany utwór. Jeśli jest cisza w pokoju spokojnie mogą służyć jako głośnki, jednak już w przypadku gdy jedna osoba gra, a dwie rozmawiają to nie idzie usłyszeć dzwięków z słuchawek.

Edit:filmik jak słuchawki są głośne…Ciężko będzie to określić ponieważ zalezy to rowniez od mikrofonu. Mogę zrobić ci porównanie głośności z motorolą e8, samsungiem solid lub samsungiem spicą