Do wszystkich co maja komorke w PLAYu

Mam prosbe do ludzi co maja tel w Playu.

Biore udzial w konkursie majacym na celu werbowanie ludzi do przechodzenia do Playa. Szanse mam spore ale potrzebuje pomocy zeby byc pewnym wygranej. Jedyne co potrzebuje to Twoj nr telefonu. Organizator konkursu zadzwoni pod podany numer i zapyta kto polecil Ci zmiane operatora. Mowisz wtedy ze ja i na tym koniec. Po zakonczeniu konkursu Twoj numer nie bedzie dalej przetwarzany i zostanie usuniety z bazy danych.

Jesli ktos jest chetny niezobowiazujaco mi pomoc to prosze o wiadomosc na priva z numerem telefonu.

Z gory dzieki tym ktorzy mi pomoga :smiley:

pomógł bym ale mam orange na 3 lata … Zapytam się znajomych bo oni chcieli przejść do PLAY ale czy to aktułalne to nie wiem…

Taa i co jeszcze? Powiem tak: srutu tutu, majtki z drutu. Potem sie wysyła reklamy na te nry a nie operator dzwoni.

Dałeś się nabrać komuś na te bajeczki i teraz też szukasz osłów? Szukaj sobie podobnych gdzie indziej.

hehe wiec tak: konkurs jest dla ograniczonej liczby osob, konkretnie dla pewnej grupy scisle zwiazanej z testowaniem roznych produktow. Firma ta zajmuje sie kontaktowaniem testerow z zainteresowanymi firmami. Jesli chodzi o akcje playa to dostalem materialy reklamowe + kilka starterow. W akcji bierze udzial 5tys osob i dla najbardziej aktywnych jest do rozdania 25 telefonow. Wszystkim ktorzy zdecyduja sie mi pomoc po zakonczeniu konkursu moge podac linka do storny gdzie mozna sie zarejestrowac i tez brac udzial w podobnych akcjach. Srednio 3-4 razy w roku dostaje sie jakas paczke to testowania z roznymi produktami. Poczawszy od alkoholu, kawy, testowaniu telefonow komorkowych, kart prepaid, kosmetykow, slodyczy na mozliwosci testowania przez tydzien samochodu skonczywszy :stuck_out_tongue:

Dodaj jeszcze, że przy okazji dostajesz też “paczkę” spamu na telefon. Wszędzie “rozdajesz” swoje prywatne dane? Miej trochę szacunku dla Siebie i innych, bo ci co organizują takie “konkursy” nie mają go wcale. To tak jak w reklamie “wyślij pustego SMSa na numer abcd” - popytaj się tych co w tym wzięli udział - nie mogą się teraz opędzić od spamu (na tym forum tez o tym było). Dałeś się wciągnąć, Twoja sprawa.

hmm z firma ta jestem zwiazany juz ponad 2 lata i moge powiedziec ze sa wiarygodni. Nie zajmuja sie wysylaniem smsow reklamowych itp. Dzialaja na zasadzie marketingu szeptanego, czyli polecaniu produktu znajomym. Wysylaja Ci paczke z probkami lub pelnowartosciowymi produktami po to zebys podzielil sie ze znajomymi i budowal wizerunek marki.

Aha udzial w konkursie nowych uczestnikow jest juz niemozliwy. W najblizszym czasie bedzie jakas akcja odnosnie jakiegos alkoholu, moze sie zalapie, wtedy dam znac zainteresowanym.

Dotychczas dostalem takie rzeczy jak: pudlo czekolad, 0,7 zagranicznej wodki, 0,5 whisky, 3kg kawy, 2 startery innego prepaida, 2 startery playa, mozliwosc testowania telefonu przez 2 m-ce z doladowaniami rzedu 300zl, bralem udzial w akcji gdzie do wygrania bylo tygodniowe jezdzenie autkiem po polsce, ale sie nie udalo :stuck_out_tongue:

Aby uciac dalsza rozmowe o wysylaniu spamu i ochronie danych osobowych mowie ze nikogo nie zmuszam do dzielenia sie swoim numerem. Jesli ktos chce bezinteresownie pomoc bede mu wdzieczny. Jesli Cie to nie interesuje to przeciez nie mam do Ciebie pretensji.