Doadnie muzyki do prezentacji w pp 2007

więc tak…chce sobie doadać muzyke do prezentacji w powerpoin’cie 2007, ale tak ,żeby była niezależna ze slajdami…po prostu żeby sobie w tle leciała w kółko…teraz pytanie- jak?

możesz puścić w tle winampa :wink:

heh…można i tak…ale ja chce normalnie w prezentacji to mieć :frowning:

post 2:

a dałoby się nabazgrać cuś w notatniku, żeby otwierało równocześnie plik z prezentacją i muzyke niezależnie od zainstalowanych programów?

Otwórz kartę “Wstawianie”-> Kliknij strzałeczkę pod ikoną “dźwięk”- >wybierz “Dźwięk z pliku”-> Wybierz dźwięk do prezentacji-> w okienku, które się pojawi wybierz “Automatycznie”-> Pojawi się ikonka głośniczka-> Kliknij na nią-> Wybierz kartę “Opcje” z “Narzędzi dźwięku” (Pojawi się po wstawieniu dźwięku)-> Zaznacz oba okienka “Ukryj podczas pokazu” i “W pętli do zatrzymania”-> Otwórz listę rozwijaną w linijce “Odtwórz dźwięk”, wybierz “Odtwórz na wielu slajdach”-> Gotowe.

dzięki wielkie…jedyne mądry tu :stuck_out_tongue: e a jak będę przenosił plik, to musi być w tym samym folderze co prezentacja, nie?

Raczej tak, a potem, gdy będziesz brał prezentację np. na PenDrive musisz wziąć cały folder. Osobiście polecam ci wrzucić folder z prezentacją od razu na PenDrive i na nim już ją robić- wrzucać tam dźwięki i stamtąd je pobierać do prezentacji. Wtedy nie wystąpi sytuacja, że na innym komputerze prezentacja będzie chciała pobrać dźwięk np. z folderu “Muzyka” i jej nie znajdzie.

ale jakby dać na pena odrazu te 2 pliki - prezentacje i muzykeke i ktoś potem by je sobie gdzieś razem przeniósł do tego samoego folderu to co by było?