Dobór karty graficznej do 600 zł

Witam, do rzeczy. Posiadam procesor i3 4150 3.5Ghz do tego płyta główna Asus H81M D PLUS, pamięć ram nie wiem jakiej firmy ale 8GB DDR 3 1600Mhz no i obecna kartę graficzną MSI Radeon R7 250 OC 2 GB DDR3… Problem w tym że gry nie chodzą mi najlepiej jakbym chcial, wiem sprzęt za słaby. Ale chciałbym aby chodziły trochę lepiej, głównie gram w ETS 2, Farming Simulator 17, Heroes&Generals, Russian Fishing 4 i wiele takich podobnych, dało by radę dobrać taką kartę aby wymienione gry poszły na wysokich lub bardzo wysokich przy fajnym fps ? Z góry dziękuję :slight_smile:

1050 TI z 4Gb ramu.

1 polubienie

W tej cenie masz GTX 1050 w różnych wariantach.

Najlepiej chyba wychodzi to:

1050 nie jest jakąś szczególnie grzejącą się kartą, ale dwa wentylatory to dodatkowo cisza.

Inne karty różnią się nieznacznie taktowaniami, które sam możesz sobie potem dostosować. Zaproponowałbym Ci GTX 1050 Ti, ale widzę, że ich ceny już lekko poszły do góry i trzeba dać ponad 800 zł.

Jaki masz poza tym zasilacz?

@tdream

Jak znajdziesz Ti w cenie DO 600 zł, nie z drugiej ręki to będzie to ewenement. 800 zł to teraz minimum. Niestety.

Poszukam 1050 Ti w wersji 4GB używanej, zasilacz jaki posiadam do chyba fortron 350w… będę go oczywiście wymieniac, mam na oku silentium pc 500w

Mnie się udało dostać 1050 Ti 4GB używaną rok, z gwarancją, poniżej 600zł

Moja GeForce 1050 kosztowała pięćset z groszami.
Jestem zadowolony.