Dobór karty graficznej

Witam,

Czy mógłby mi ktoś doradzić jaką kartę graficzną zakupić chodzi mi o to aby była na wejście pc-expres i miała 2gb i oczywiście wydajna i nie hałasowała jak odkurzacz (co najważniejsze do kwoty 500zł) itd niestety jestem całkowicie zielony w tym temacie może któraś z wybranych prze zemnie była by dobra:? Proszę o wyrozumiałość

MSI N450GTS-MD2GD3

Gigabyte GV-N640OC-2GI

Zasilacz jaki, marka/moc?

Wiesz o tym oczywiście w jakich sytuacjach wykorzystujesz 2Gb? jeżeli nie to nie pytaj nawet dlaczego tylko 1Gb podałem.

http://www.pixmania.pl/pl/pl/11823181/a … ePromo=oui radzę brać, bo takiej wydajności w takiej cenie nie znajdziesz. masz 11h.

cena miała być do 500zł :lol:

Ależ była, do połnocy chyba promocja ;p zaraz podam coś innego.

Niestety, rzadko to idzie razem w parze - ładują po kilka GB się do niskobudżetowych modeli, dzięki czemu łatwiej znaleźć naiwniaka. :wink:

Podaj pozostałe podzespoły - płytę główną, procesor i w szczególności markę i model zasilacza.

Płyta gł: AsRock 880GMH/U3S3/AMD 880G

Procesor: AMD X8 FX 8120/3.1GHZ AM3+

Zasilacz: OCZ ZS 550W 80+

A co do tego dlaczego 2gb to poprostu dla świętego spokoju w kolejne inwestowanie bo niestety jest to skarbonka bez dna i fakt nie wiem kiedy w jakich sytuacjach używam 2gb.

To się dowiedz a potem dyskutuj.

dobra uroszczę 2gb żeby mieć spokój na długo, i pzry okazji do gier(patrz w przyszłość), programów graficznych

Bierz to co masz wyżej w linku bo cena już spadła, a poza tym te Twoje karty 2GB są gorsze niż moja 512Mb haha :lol:

Dobra jako że 1gb nie przemawia do mnie i nie przemówi to może macie jakiś pomysł na dobrą i tanią 2 gb?

może coś z tego:

EVGA 02G-P3-1559-KR

ZOTAC ZT-50709-10M

SAPPHIRE HD 6850 2 GB

To jak nie przemówi to bierz 6850 2GB cóż, strata kasy, twój wybór.

to niech kupi GTS 450 2GB DDR3 lub 550Ti 2GB DDR3 http://allegro.pl/hit-geforce-gtx-550ti … 79914.html bo do 500zł nic nie znajdzie lepszego z tymi 2GB .

6850 można wyrwać już za około 500zł z 1GB ale DDR5 która miażdży pod każdym względem te karty ma pamięć DDR 5 a nie wolniejszą DDR3 i szynę 256bitów a nie 128bitów no ale jak się uparł na dużo słabszą kartę tylko po to żeby było 2GB to trudno

6850 z 2GB kosztuje sporo więcej i nie opłaca się dopłacać tyle bo za tę kwotę można już mieć 6870 wydajniejszą z 1GB

Dobra a do 800zł 2 gb dobra będzie jakaś? po cholere wtedy produkują 2gb za grosze beznadziejne ?

Jaką rozdziałke ma twój monitor ?

http://www.pixmania.pl/pl/pl/11985612/a … gddr5.html kup ją i bez dyskusji! :slight_smile:

To, że karta ma 2GB, czy 100000GB pamięci nie znaczy, że jest wydajna. Pamięć jest ostatnim z czynników wyznaczających wydajność.

tv ma 32" 1920x1200 czy jakoś tak ogólnie full hd

Dodane 22.07.2012 (N) 21:47

i tak jej nie kupie powtarzam się bo intersuje mnie 2gb karta wydajna itd

Dajcie mu tą 2Gb i niech idzie stąd, bo jak do małpy, z tym ,że może ona by zrozumiała…

Karta 1GB jest wydajniejsza od karty 2GB. Kupujesz karte dla lansu przed kumplami, czy wydajności?

kupuje karte żeby mieć spokoj nie chce mi się za chwile znowu wymieniać jej na inną a chce odtwarzać gry w hull hd a nie kombinować później z detalami itd proste.pisze o 2gb a ten ciągle o 1gb czytać się czas może nauczyć.

Nie rozumiesz tego, że podana karta z pamięcia 1GB będzie wydajniejsza i starczy na dłużej, niż karta 2GB?