Dobór komponentów do procesora i5 4670k

Witam

W temacie komputerów nie siedzę już kilka lat więc zwracam się z tą prośba. W zasadzie już miałem wybrany zestaw z i3, ale coś mnie ruszyło i sprawdziłem olx na którym udało mi się kupić półrocznego i5 4670k za 200 zł (nie pomyliłem się, tak tanio). No i teraz wszytko się zmieniło. Na cały zestaw miałem 2000 zł, więc teraz zostało mi 1800 na resztę podzespołów (wraz z obudową). Oczywiście jeśli różnica w wydajności będzie bardzo duża to dołoże te 200 - 300 zł. Komputer będzie stosowany do filmów, pracy, internetu chociaż nie będę krył że czasem w coś zagram :wink: oczywiście chciałbym go podkręcić więc płyta powinna mi to umożliwić.

Będę wdzięczny za pomoc,gdyż ja zatrzymałem się na roku 2010 w kwestii sprzętu komputerowego :wink:

Dzięki za pomoc :wink:

Najpierw sprawdź w jakimś zgodnym komputerze czy aby na pewno ten procesor działa. Jakoś wierzyć mi się nie chce, ze ktoś mógłby sprzedać ten model za 200 zł. Za tyle nawet używanego i3 nie kupisz. 

Procesor przetestowany i działa. Poddany testom pod obciążeniem.

Jeśli faktycznie tak jest to pod niego masz coś takiego :

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z97-pro4-z97-lga1150-z97-pro4-640933/

Testowałem procesor pod maksymalnym obciążeniem jakieś 3 godziny i zachowuje się stabilnie. Jeszcze zaniose go do jakiegoś specjalisty żeby go sprawdził. Wydaje mi się że cena wynikała z niewiedzy kobiety która go sprzedała. 

Jednak o to chodziło, dziękuję bardzo za odpowiedź.